Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ádel névről mi a véleményetek?

Ádel névről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
(Nem, nem Adél és nem Ábel, hanem Ádel:) )

2018. dec. 29. 00:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Ádel János köztálsasági elnök úl. (Bocs.)


Egyébként nem hangzik rosszul, de tényleg mindenki Ábelnek fogja érteni. Nekem is ilyen típusú nevem van, folyton magyarázni kell, hogy nem, nem úgy hívnak, igen, hasonló, nem, más se hallotta még sose...

2019. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11%

Az Áder Jani, utolsó.

Nekem se tetszik,kérdező, de a te döntésed.

2019. jan. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%

Ádel János...

Fura az én izlésemnek.

2019. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tul gyakori nev. De akkor mar inkabb az Ábel, az ismertebb, igyis mindenki igy hallaná a bemutatkozasnal is...
2019. jan. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
31%
Valahogy itt a többaég lehurrog minden olyan nevet ami nincs benne a 15 leggyakoribban. Nem olyan ismert, na és akkpr mi van még sem egy Dömper. Szerintem ha tetszik nyugodtan válaszd! Semmi "elítélendő" nincs benne.
2019. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, utolsó: igen, én is úgy érzem, hogy, ami nem Hanna és Bence, az itt gyakorin nem annyira támogatott, igazából csak azt nem értem, miért kell lepontozni azok válaszát, akiknek tetszik a név, én sem húzom le azokat, akiknek nem. Tartsuk tiszteletben egymás véleményét!
2019. jan. 2. 23:04
 17/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem furcsán hangzik. Nem csúnya név, de nagyon szokatlan. Az Ábel névvel keverné mindenki, ha meghallja. Kicsit olyan érzésem van, mintha a szülők valami extra különleges névvel akarnának előrukkolni, erőltetettnek érzem. Az Ádám vagy az Ábel névtől semmivel sem szebb, viszont sok félreeértést okozhat. Én nem adnám.
2019. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy egy adott név, valakinek tetszik vagy sem, de ez a név praktikai szempontból nem jó. Már előre tudni lehet hogy félre fogják érteni/hallani, magyarázkodni kell stb.

Amúgy beírtam a Google-ba, és Csobot Adélt dobja ki, fiai Nátán és Ádin...

2019. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem az Ádelről a De miért -es kisfiú jut eszembe; azt hallom mindig a reklámban Ádelnek:) Ettől függetlenül szép név; csak tényleg külföldön nehogy Adél legyen belőle ékezetek nélkül, hogy Adel, vagy Adele és akkor lánynak nézzék; bár léteznek unisex nevek, tehát lehet, hogy külföldön pl kevésbé szokatlan.
2019. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm török pasiját hívják így
2019. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!