Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos babával repülni?...

3,5 hónapos babával repülni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Párommal már 3 hónapja lefoglaltuk a repülőjegyeket, és nem rég elmondtuk egy ismerősünknek, hogy elutazunk. Az illető szerint ilyen kicsi babával nem lehet repülni, mert a rokonának a pár hónapos babája tüdő embóliát kapott a repülés miatt. A baba este elaudt és nem kelt fel :(

Nagyon megijesztett minket ez és most nem igazán vagyunk biztosak benne,hogy utazzunk. 3 órás repülőút lenne. Első babánk :)



2019. jan. 7. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A gyereknek fizikailag a világon semmi baja nem lesz. Az utasok viszont veletek es a gyerekkel együtt kikészülnek, ha végig ordítja az utat, márpedig érre igen nagy esély van.
2019. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szia! Most 3 és fel hónapos a fiam. Egy hete repülünk vele 5 órát, semmi gond nem volt. Amikor kellett szoptattam. Az utasok szerintem észre sem vettek, az öt órából 3-at átaludt. Idozites kérdése. A másik két fiammal már 2 hónapos koruktól rendszeresen repülünk, mindkettő iskolás már. Jó utat, élvezzétek!
2019. jan. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4x repültünk

2x 3 óra

2x 5 óra

Nem is sírt. Mi jobban izgultunk. A gépén volt vagy 4 baba. Mindenki nyugis volt. Amúgy semmi baja nem lesz. Jó utat

2019. jan. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kulfoldon lalunk, 2 honapos koratol jarunk repulovel rendszeresen.

A tudoemboliat kapott borzaszto ostobasag, nehogy elhidd mar ... vagyis kaphatott de NEM a repulestol.

A magyarok ilyen foldhoz ragadtak, Amerikaban a repulo olyan mint nalunk a busz, megsem halnak meg a gyerekek!

2019. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg annyi, hogy pont most a jo vele repulni, amikor mar mobilabb, az megoszit az biztos, nem ul nyogton az oledben orakat, na az faraszto .
2019. jan. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is kulfoldon elunk, mindket gyerekemmel repultem 3 honapos korukban 9 oras repuloutat, kesobb pedig tobbszor 3 orasat. Semmi problema nem volt. 3 hosan csak enni keltek fel az ut alatt, a repulo monoton zaja elaltatta oket.
2019. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon megnyugtatóak. Valószinüleg mégis megyünk :)
2019. jan. 7. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Az én kislányom most lesz 3 hónapos és már 2x repülünk 3 órát. Észre sem vette, hogy valami más. Mikor fel és leszalltunk adtam neki enni hogy ne duguljon be a füle. 1,5 órát aludt a többit elnézelődte meg elbeszélgette. Semmi probléma nem volt. A védőnőnk is azt mondta nyugodtan menjünk semmi baj nem lesz és nem is lett :) az ismerősöd rokonának a babájával elképszelni sem tudom hogy mi lett mert semmilyen szervi problémát nem okoz a repülés egy egészséges babánál.
2019. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi repültünk Törökbe, azt hiszem olyan 4 hónapos volt (vagy 5).

Nem volt gáz, csak nyüglődött a kényelmetlen pózok miatt és nehezen aludt az ölünkben.


Az a tüdőembólia dolog pedig az a tipikus 1 eset ami rémítő, de egy egészséges babával ilyen nem történhet meg

2019. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!