Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabatok mikor kezdett el...

Kisbabatok mikor kezdett el eloszor hangokat is hasznalni, nem csak sirast?

Figyelt kérdés
Milyen hangok voltak? Mikor hasznalta oket? Mosolygott-e?
2010. jún. 29. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

3 hósan

ezeket: hő he

vigyorgott mint a tejbetök !

amikor sirt is inkább lá lá -zott szóval nem az oá volt amire hasonlitott - akkor éhes volt-

2010. jún. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos kora körül óta. Heő, hó. Ezeket formázta a kis szájával. Azóta már 4,5 hónapos és ugyan ezeket mondja, csak cifrázza egy kicsit. Ugyancsak 2 hónapos kora óta mosolyog, mindenkire, és egyfolytában:)
2010. jún. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat, nagyon aranyosak tudnak lenni ezek a babucik. A kislanyom szombaton lesz 6 hetes, de mar kb 2 hete mosolyog nekem es neha az apjara is, ha olyan kedveben van. Persze, gondolom, nem mindig tudatosan. Par napja hallom, h mar mas hangokat is hallat, es olyan jol esik hallani...Alig varom, h tobbet tudjon, mondikaljon az o nyelven, meg ha egyszeru hangok is. Jah, es a lelogo jatekaira is ramosolyog neha, sokat figyeli oket, felorat is elhallgat, amikor azokat nezi. Olyan aranyos! Amugy elso babam, lehet ezert vagyok igy elszallva ettol:)
2010. jún. 29. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem nézegetni a kislányom, és nem vagy elszállva, szerintem ez a természetes, ha az ember legnagyobb boldogság a egy kis mosoly. Nekem az egész napom fel tudja dobni:)
2010. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!