Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vehetném rá a babámat,...

Hogyan vehetném rá a babámat, hogy a tápszerét egyszerre egye meg a cumisüvegből, és ne 1 órán keresztül egyen?

Figyelt kérdés
3-4 nekifutásra eszi meg, egyfolytában játszik a cumisüveggel.Kezd a türelmem elfogyni.Mit tanácsoltok?
2010. júl. 1. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinálta ezt amikor nem tettszett neki a "kaja" hőmérséklete!

Próbáld meg melegebbre vagy langyosabbra,minden babának máshogy ízlik:-)

2010. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Esetleg próbáld meg,hogy a korának megfelelő cumira váltasz, vagy csak nagyobb lyukúra.
2010. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbálkozz más lyukú cumival, esetleg más fajtával.
2010. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 hónapos, igazából mindig így evett, csak eddig több időm, és türelmem volt.Már az összes cumit kipróbáltuk, az nem lehet gond, a lyuk se rajta.A hőmérsékletre még nem gondoltam.
2010. júl. 1. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hós a babám és dettó ugyan ez van .van amikor hamar és szépen megeszi de a töbség az amikor feszeleg játszik magyaráz,és azt sem lehet mondani hogy nem éhes mert mindig kivárom az időt amikor már "éhen akar halni"ez általában 3.3,5.4 óra.változó.Már mindent kipróbáltam én is melegebb langyosabb tápszer,különféle cumi ,nagyobb kisebb lyukú.
2010. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg éhes lesz. Ha éhes lenne enne, de mivel nem az, csak játszik... Ebben a melegben nem igazán éhesek, lányom múlt évben volt ennyi idős, és Ő is sokszor eljátszotta ezt :o)
2010. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!Igen nekem is volt, hogy szépen gyorsan megette (fél óra alatt).Mindig megvárom, míg éhes.Az első kb 50 milit gyorsan megeszi, és mivel már annyira nem éhes, eljátszadozik.Ha meg elveszem, 10 perc mulva már ordít, mert éhes...
2010. júl. 1. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!