Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom haja hátul elkopott....

Kislányom haja hátul elkopott. Nem sokat van háton, szinte csak éjjel, napközben hasra teszem. Ami alatta nő, az már az új haj lehet? Vagy teljesen el fog kopaszodni? Én azt annyira nem szeretnèm ha egy foltban hiányozna a haja.

Figyelt kérdés
Mit csináljak, vagy ez szimpla hajhullás és nő helyette a maradandó haja?

2019. febr. 14. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pedig ez várható;) ez természetes dolog. Mindkét gyerekemnél, meg kb az összes ismerős kisbabánál kikopott egy tenyérnyi részen, ami aztán persze ott virított hónapokig. :D ha nagyon idegesít, adj rá kicsi sapkát stb.

...de én minden ilyesmire azt mondom: Ez legyen a legnagyobb baja az életben!!

2019. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom a születése napján még hajas volt(nem volt sok haja de volt)mire haza hoztuk a kórházból már a zöme ,,kihullott". Hátul a tarkója felett teljesen kikopott neki.Most 16 hónaposan már göndörödik ott is.Szóval hagyd, nem lehet mit csinálni vele.Itt ott ahol marad meg haja, esetleg erősebb tincsek lesznek egy ideig de majd összenő:)
2019. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindnek kikopik, nem tudsz mit csinálni. Majd lassan visszanő, ha már nem csak fekszik.
2019. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
... és igen, kopasz folt van minden babán. Én sima hajváltást/hullást nem is észleltem, de mindhárom gyerekemnek sokáig volt tökkopasz foltja. Sosem zavart.
2019. febr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Nem nő másik, így már örökre ott marad az a kopasz folt. Sajnálom.
2019. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem azt hogy "teljesen el fog kopaszodni" , hogy soha többé nem lesz haja, hanem, hogy az egész fejéről ki hullik e és úgy nő másik. De a többi nálad joval jóindulatúbb válaszoló már válaszolt a kérdésre. Szóval köszi puszi 🤫🤫🤫
2019. febr. 14. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kopasz lesz egy darabig (akár két-két és fél éves korig is) és lehet, hogy vicces foltokban, "punkban" vagy "öregember-frizurára" hullik majd ki a babahaja és lehet, hogy rögtön nő közben a másik és "sokszínű" lesz. És persze van, akinek egyáltalán nem hullik ki. Sokféle verzió létezik. Babáknak úgyis mindegyik cuki és a végén úgyis mindnek lesz haja :)
2019. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon vicces, ahogy kinéz. Most 4 hónapos. Hátul felfelé egészen a forgójáig tök sok haja van, meg oldalt lentről egészen a halántékáig, aztán ott egyszer csak van egy csík mindkét oldalon, ahol kb semmi haja sincs, a feje tetején meg olyan van is nincs is állapot van. Ha pl hátulról fotózok ahogy hasal, olyan, mintha dús haja lenne, ha viszont szemből, akkor kis kopaszka. Várom, hogy mikor sűrűsödik be, mert így tényleg vicces, hogy van, ahol sűrű és már-már göndör, máshol meg alig van.
2019. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!