Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat, főleg...

Milyen játékokat, főleg készségfejlesztőeket ajánlotok 6 hónapos korig?

Figyelt kérdés
Most 15 hetes a babám. Van neki csörgője, meg zenélő ágyfeletti forgó játéka, nem tudom mi a pontos neve. Mi lenne hasznos még a számára? Játékszőnyeg még korai?

2019. márc. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem korai a játszószönyeg, nekünk is van, az a lényeg hogy minél színesebb mintásabb legyen szerintem, enyém nagyon szereti a csíkokat, pöttyöket rajta


Ha van rajta tükör, az különösen jó, enyém gyakran gügyög a tükörnek :) zenél is neki, csörgő is van rajta, egy hosszabb hajmosási időt simán elvan magának :D

2019. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Baba geometria című konyv, a kisfiam 2,5 honaposan kapott jatszoszonyeget, nagyon szerette
2019. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor fel is avatom neki.Sajna azon nincs tükör,de minden nap a tükör elé állunk és mutogatom őt saját magának aztán nevét egyet rajta és gügyög. :)
2019. márc. 13. 12:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Baba geometria? Hú de jól hangzik,rá is keresek.
2019. márc. 13. 12:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, csak azt, hogy nekünk volt olyan, hát , az egyik ilyen gömböc szerű volt, és akkor ilyen színes formás dolgok voltak, meg ilyen lyukak a gömböcön, és a formákhoz, szóval minden formához volt egy lyuk, és akkor a gyereknek ki kell találnia, hogy melyik alakzat melyik lyukon tud bemenni, vagy melyiken a legkönnyebben (ha elforgatjuk, akár beférhet még másikon is:)); szóval, hogy olyan formájú lyukat kell keresni, amilyen az alakzat. Van ilyen olyan kirakós-félében is; hogy van egy lap, és akkor pl autók vannak rajta, és az autók, vagy akár állatok, vagy akármi, kiszedhetők a képből, és akkor hogy melyik formájú lyukba melyik autó, vagy akármi passzol. Meg vannak még pl ilyen szivacskockák pl állatokkal, amik recések a szélén, és akkor azokból is lehet csinálni pl szőnyeget, vagy kockát, vagy még ilyen színes kockás egymásba dughatós, vagy pl babákkal is, hogy pl melyik színű kocka a legnagyobb, és akkor sok kocka van, és rakja sorba a gyerek méret szerint, ha akarja:D ; vagy pedig hát a babákat is sorba lehet rakni , és akkor találunk a legnagyobb babában egy kisebbet, abban egy mégkisebbet; ezek ilyen fabábuk:) [Amúgy nemtom , nekem még nincs gyerekem:)]
2019. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!