Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák ti már...

Szoptatós anyukák ti már adtatok gyümölcsöt a 4 hónapos babátoknak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 4,5 hónaposan kezdtem adni orvosi tanácsra, korai volt szerintem, úgy 5 hónapos kora után kezdte elfogadni. Most 7 hónapos a fiam, egyre többet és lelkesen kanalazik. Szerintem nem kell sietni, te miért akarod elkezdeni a kóstoltatást?
2010. júl. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, 6 hósan kezdtem etetni. Ha nincs orvosi oka, akkor szerintem várjál vele.
2010. júl. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem!Kisfiúnk 6 hónapos múlt,eddig mindent elutasított(gyümi)!Még csak az anyatej kell Neki!Nem hízik a Babád "eleget"?
2010. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam 5 hoanpos meg varok vele par hetet.
2010. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért szeretném elkezdeni neki a gyümölcsöket mert egyre kevesebb a tejcim (mindent megpróbáltam, hogy több legyen).Amúgy Ö 3.baba a mási kettöt 6 hós korig csak szoptattam.
2010. júl. 6. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Várd ki a 6 hót szerintem is!Addig élvezd amíg csak szopik!:) Sokkal egyszerűbb az élet,mert utána megint nagy kísérletezés, megfigyelés próbálgatás jön!És nem megy egyik naoról a másikra,sőt egyik hétről a másikra is csak nehezen!Nekün k egy hónap kellett,hogy már a gyümölcsből megegyen kb fél üveggel egyszerre!És semmi zöldség nem kell neki!Bár ma evett először cukkinit husival,ez volt az első amit nem köpött ki egyből!

Pedig sajna 3 hós korától kellett kanalaznunk(gyógyszert vizet c vitaminnal mert cumi nem kellett neki)Szóval mi tudtunk is kanállal enni már mégis ilyen nagyon lassan megy!Szóval várj amíg lehet!Én is már tűkön ültem mikor kezdhetem már,de egyszerűbb és nyugodtabb csak a szopi,de én is csak utólag jöttem rá! :)

2010. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Én 4 hónaposan elkezdtem, mert fogyott a tejci vészesen. Egy étkezést kiváltottam vele, aztán 5 hónapos korában mégegyet, így a többi 3-4 étkezésre elég volt 7 hónapos koráig a tejcim bőven. Utána kezdtem el úgy igazán hozzátáplálni mással is.
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem és nem is szeretnék 6 hónapos kora előtt adni neki, attól h kanalaztok nem lesz több tejcsid, inkább rakd gyakrabban mellre.
2010. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő már a 3. babám, tudom mit kell csinálni,hogy legyen tejci, de sajnos most egyik moószer sem vált be, de remélem azért őt is tudom szoptatni 19 hós koráig mind a másik kettőt.
2010. júl. 6. 13:54
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia 12:13-as. Nem tudom,hogy ki pontozott le, de nekem ilyen válaszra volt most szükségem.
2010. júl. 6. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!