Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenne néhány kérdésem az első...

Lenne néhány kérdésem az első időkre/kezdetekre vonatkozóan?

Figyelt kérdés

Szeretném tőletek megkérdezni, hogy újszülött babátoknál milyen pelenkát használtatok? Milyet érdemes vennem? Márkát, és méretet is írjatok légyszíves. Ugyanez a kérdésem a popsitörlőre is.

És meg tudnátok-e mondani, hogy bababolton kívül hol lehet elfogadható árban kapni textilpelust, cumit, és cumisüveget?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2010. júl. 6. 16:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Én a huggies newborn pelust használtam.A 2es méretet vettem.Szerintem nagyon jó.De mindenkinek más válik be.Az 3-6 kg-ig jó.Popsitörlőbe szintén a huggies pure-t szeretem.Textilpelust a tescoban is lehet jó áron kapni.Jó babázást :-))
2010. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik Newborn pelust vegyél, szerintem mind jó. Popsitörlő lehetőleg ne legyen krémes, frinces-francos... Én abból Tesco saját márkást használok, teljesen jó, legolcsóbb...

A Tescoban kapsz textilpelust, cumit, cumisüveget is, ha van a környéken.

2010. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Pampers, Libero, Huggies Newborn, de előre ne vedd meg. nekem a fima 4,4 kilóva született nem is volt jó rá a newborn.

A lányom is 2 kilóvak született, neki se vettem newornb pelust, hanem 2-es Liberot.

Ja és érdemes DMbabóbuszba regisztrálni, illetve DM pontokat gyűjteni

DM-ben léneygesen jobban kijöszz majd pelenkaügyileg, mint pl tesco.

Most Auchan újságban láttam, hogy ilyen kezdő babadolgokban kiárusítás van. pl pont textilpelus

2010. júl. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor a newborn termékeket fogom keresni. Vagyis lehet majd szülés után az apuka, ahogy írod is, akkor már tudni fogjuk mekkora is kell valójában. Van tesco a közelben, csak mivel még van 10 hetem hátra, így csak most kezdem ezeket a már apróságnak számító dolgokat összeszedegetni. Auchan nincs a közelünkben. De a DM-ben már kaptam a regisztrációhoz szükséges dolgokat, mindenképp regisztrálok. Mástól is hallottam, hogy jó kedvezmények vannak.
2010. júl. 6. 17:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi huggies newbornt vettünk.
2010. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Huggies Newborn-t használtam először, majd áttértem a Pampersre.Popsitörlőből a Gabit és a Pampers-t használom.Cumisüveget, cumit a dm-ben veszem, méghozzá a mam-ost.Cumiból praktikus az éjszakai, mert az világít a sötétben.Lányom már egyedül is megtalálja.

A Pampersre visszatérve: ha figyeled a honlapjukat, lehet kuponokat nyomtatni, amit be tudsz váltani.Most is ezt csináltam, így két 50 db-os pelus árán hármat tudtam venni.Popsitörlőre is van kupon.A beváltásnál nem kell nevet írni, így annyit veszek ha van akció, amennyit akarok (persze nem egyszeri vásárlásnál).

2010. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mondom a tapasztalatokat, aztán majd meglátjátok.

Pampers pelenka: ez volt, mert ezt kaptuk, de kb4-5 hós koráig használhatatlan volt, a kisméretű Pampers pelusok szerintem nem jók, minden kifolyt belőlük,nagyon gaykran. Mástól is hallottam már ezt. Aztán ahogy nagyobb lett alányom, akkor megint jó lett ez a márka, mert nagyon vékony anyagból van,és így sokkal kényelmesebb a gyermenek.

Pelenka ügyben még annyi,hogy vannak úgymond fiús meg lányos pelenkák is,pl a Libero szerintem inkább fiüknak jó. Elől kicsit vastagabbnak tűnt nekem, a fiú babák pisilnek ennyire előre.

Popsitörlő: ezer félét próbáltunk, szerintem a Tesco-snak nincs párja,szuper minőségű,a mérete is jó,és kényelmes a tárolása, mert visszazárható a tasak teteje egy kattintással. Mostanában sajnos már ritkán van akcióban,de mindig bevásárolunk belőle. Most éppen Spar-os van itthon, mert ezt kaptunk, ez is nagyon jó szerintem. A Pampers popsitörlő szerintem nem jó, azon túl hoy pl az én kislányomnak kipirosodott tőle a popsije (a sensitive-től),még a nedvesítő anyaga is olyan,hoy olyan furcsán ragad.


Minden amit keresel, időnként akciós itt vagy ott,érdemes jól körülnézni.


Tudom még ajánlani, állítólag jó (sógornőm próbálta, elégedett volt):


[link]


A textilpelus mindenhol elég drága, de az első időkben nagyon sok kell majd belőle, mert mindenhez ezt használod, és valószínűleg nem fogsz naponta-két naponta mosni. Pár tíz forintos különbeség van az árak közt,de érdemes megnézni a legolcsóbbat, mert én találkoztam olyannal,hogy nagyon olcsó volt és kőkemény volt az anyaga,szó szerint. Használattal valamennyit puhult, de sosem lett olyan mint pl a Tetra.

2010. júl. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget! Sok hasznos információt gyűjtöttem. Előbb-utóbb én is belejövök majd ezekbe a dolgokba :-) A dm-et sűrűn fogom látogatni, és figyelek majd a textilpelusra is, hogy milyen minőségű. Legközelebb ha arra járok meg is veszek mindent. Nem is tudtam, hogy van sötétben világítós cumi. Nem hangzik butaságnak!
2010. júl. 6. 19:06
 9/20 anonim ***** válasza:

pelusból pampers-et vettünk, premium care, nagyon jó puha 2-5 kg, abba azért az újszülöttek nagy része belefér. de egy csomag elég, és majd meglátjátok!

törlő: neogranormon, sokszor akciós, jó illatú, elég nagy és nedves, de nem túlzottan.

textilpelust én teszveszről rendeltem, olcsóbb is volt és házhoz is jött. tiszta fehéret vettem de van színes, és mintás is, valamint csomag is: x db pelus, kifogó, törölköző, kéztörlő...

cumisüveg+cumi 1-1 db elég, lehet, hogy nem is lesz rá szükség, ha meg igen, meg lehet venni. ahhoz viszont drága, hogy álljon dísznek a polcon.

jó babázást!

2010. júl. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is gondolkodtam már a tesz-veszen, vagy a vaterán textilpelus ügyben, de el se jutottam addig, hogy megnézzem, mondván, hogy ez nem olyan nagy tétel anyagiakban, és a házhozszállítással biztos drágábbra jön ki, mintha megveszem itt valamelyik boltba. De azért körülnézek mostmár ott is.
2010. júl. 6. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!