Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiben változott a menzesze...

Mennyiben változott a menzeszetek a szülés után? Erősebb, gyengébb, rendszeresebb vagy semmi nem változott? A szülés utáni első, általában rosszabb mint máskor?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erősebb lett!!NAGYON NAGYON!!És görcsölök meg szédülök egész nap!!Mintha el akarnék ájulni!:(Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni!
2010. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebb lett, sokkal, de mióta anionos betétet (nem boltban kaphatót) használok, azóta lerövidült, s jól érzem magam. Az anion csodákra képes!
2010. júl. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem most jött meg először a múlt héten,3 napig tartott,szinte meg sem éreztem hogy megvan,a szülés előtt azért fájdogált a hasam.
2010. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban fáj, mint szülés előtt, és 1 év alatt semmit sem változott, minden hónapban ugyanolyan, erősebb is, tovább tart.
2010. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint előtte. Én is vártam, hogy több legyen, eddig 2-szer volt meg és nem volt másabb.
2010. júl. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után négy héttel már megjött. Ez egy éve volt. Azóta napra pontos a ciklusom, az első fél évben sokkal erősebb volt, utána szelídült kicsit, de azért még mindig erősebb, mint terhesség előtt. És 1-2 nappal tovább is tart.

A pontosságnak nagyon örülök. És az ovulációt is megérzem azóta.

2010. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szülés előtt nagyon görcsöltem mindig és elég hosszúak voltak a menzis napjain, előtte 2 napig mindig barnáztam és az első 2 nap nagyon erős vérzésem volt.

Szülés után (már másfél éves múlt a kisfiam) előnyére változott szerencsémre, nagyon örülök neki. Nincs előtt barnázásom semmi, max. 5 napig tart az egész menzi, 5. napra szinte már tisztasági betét is elég lenne alig van már, éppenhogy fáj a hasam, nagyon ritka, ha kell bevennem gyógyszert, de ha kell is bevennem, nem görcsölök olyan nagyon, mint szülés előtt. Az első 2 napban sincsen olyan erős vérzésem, mint szülés előtt. Szóval én jól jártam, bár előtte megszenvedtem minden hónapban, így nagyon örülök ennek.

2010. júl. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! nekem a szülés utáni első sokkal erősebb és több volt, mint azelőtt :(
2010. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is sokkal de sokkal erősebb mint a szülés elött!Tampont egyszerűen nem is bírom elviselni egyáltalán!A menstruációm napra pontosan jön+!Én inkább elötte vagyok nagyon rosszul,fejfájás,hányinger,derékfájdalom de amint megbetegszem mintha elvágták volna!
2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szules elott nem volt eros es 5 napig tartott viszont az elso nap nagyon gorcsoltem.

Miota szultem erosebb lett a verzes viszont egyaltalan nem gorcsolok.Most neha 6 napig is eltart.

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!