Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves gyerekkel nem túlzás...

1,5 éves gyerekkel nem túlzás minden este fél 9-ig oda lenni?

Figyelt kérdés
A szomszédék mindig ilyenkor jönnek haza és a lépcsőház mindig zeng a kisgyerektől, sír, aztán a lakásban is. Mondhatnám, hogy bezzeg az én időmben.
2010. júl. 8. 20:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Unokatesóm is megengedi a kétévesnek,hogy még tízkor is rohangáljon.Nekem nincs gyerekem,de ha lesz,ilyet nem fogok hagyni.Nem csak az evés,fürdés,játék tartozik a napirendhez az én véleményem szerint.
2010. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Az én fiam sem aludt soha este 9-nél hamarabb, akkor sem, ha ágyba dugtam.


Persze nálunk is az összes anyuka fél 12-kor hazaviszi a lurkót ebédelni, este 7-kor meg már fürdet. Csak mi vagyunk a különcök, akik még fél 8-kor is sétálunk, és 1 órakor ebédelünk, fél 2-kor altatunk... Az viszont biztos, hogy nem ártunk vele senkinek sem, tehát pont nem érdekel, ha valakinek ez nem tetszik.

2010. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha sír, akkor már tuti fáradt szegény. Ha későn fekvő az persze más dolog.
2010. júl. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Mi is keson jarunk haza, neha 10-kor erunk haza a 22 hos gyerkoccel, de nem szokott faradt lenni eggyaltalan! Nagyon elvezi hogy sokaig kint vagyunk!
2010. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Gondolom azért sír mert már fáradt. Szerintem túlzás igenis, ekkora gyereknél be kellene tartani az estéket, mi lesz vele mire oviba megy?
2010. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk is ennyi idős a kicsi, 7:45-kor már alszik minden este. Szerintem ilyen picinek, ilyenkor már aludnia kéne, lényegtelen, hogy nyár van, meleg van, stb. Pihenésre van szüksége.
2010. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nehéz kívülállóként ilyenben állást foglalni.

Talán azért mennek ilyen későn, mert nyár van, napközben nem lehet kivinni a gyereket, mert hőgutát kap, így marad az esti séta.


Nálunk nyolckor van fürdés, aztán alvás, de van úgy, hogy egyszerűen nem lehet letenni a gyereket, mert vagy nem elég fáradt, vagy túl meleg van ahhoz, hogy elaludjon.


Ha mindig így altatják, akkor jól át kell majd szervezniük az életüket bölcsi vagy ovi kezdésénél.


De mondom, kívülállóként ítélkezni ilyenben nem csak lehetetlen, de modortalanság is.

2010. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron 14 hónapos volt a lányom, amikor nyaralni voltunk és volt hogy még 22-kor sem voltunk otthon. Élvezte a nyarat velünk együtt, táncolt, szaladgált, kikapcsolódott. Idén nyáron sincs ez másképp, nem fél nyolc nyolc a fürdés ideje, hanem 21óra és sokat vagyunk a levegőn esténként, grillezünk, szalonnát sütünk vagy csak labdázunk vagy szaladgálunk. A kicsim élvezi mikor lehűl a levegő, lehet játszani. Szerintem ez természetes nyáron. Ha jön a rossz idő a fürdés, alvás is előrébb jön. Akiről írsz biztosan már fáradt olyankor amikor hazaérnek.
2010. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ugye nem mi vagyunk? :D

viccet felreteve a bebim sokaig ejfelkor fekudt, delig aludt, de nem lehetett vele mit csinalni.

masfel eves lesz lassan, es par honapja egyre korabban fekszik, es korabban kell, mostansag mar 9kor elalszik.

te nem tudod ez mekkora szo, regen még siman levittuk ilyenkor setalni, hogy ne szenvedjen, es hogy talan akkor hamarabb elalszik.

nem vagyok az a tipus, aki hagyja bogni a gyereket az agyban, tisztelet annak, aki kepet ra, nagyon nehez, nem megy.

hiszek benne, hogy kialakul, es az ido engem igazol.

remelem a ti szomszedaitoknal is elmulik ez egy ido utan.

hidd el, nekik sem konnyu.

2010. júl. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Az én gyerekem 21 hónapos ,már 1 hónapos kora óta van egy rendszer amitől nagyon ritkán térünk el.Igen mi délben ebédelünk és 1 kor már alszik ,este 7 kor fürdés fél kilenckor már alszik!Régen mikor még nem volt a lányom,csak néztem amikor jöttem haza a melóból 9-10 körül és a lakótelepi presszónál a kerthelyiségben játszottak a gyerekek ,apa -anya meg sörözött és cigizett.Na ez már akkor is felháborított!
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!