Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sétáltatáshoz visztek magatokk...

Sétáltatáshoz visztek magatokkal tartalék pelust? Ha igen, mennyit érdemes?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az en babam lepten nyomon kakil , teszek mindenkepp 2-3 pelust vagy akar tobbet is de ez attol is fugg milyen hosszu a seta es milyen messzire megyunk el otthonrol.
2019. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Bár én a babával sétálni szoktam, kutyát szoktak sétáltatni.
2019. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

A kutyát sétáltatom, nem viszek pelust neki...

A gyerekekkel sétálni szoktunk, a pelenkázótáskát viszem, abban van mindenkinek a méretében 3-4 db, de szerintem sosem pelenkáztam még séta közben.

2019. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Allndoan rajta van a babakocsin egy pici taska, abban van egy pelenka es egy kiscsomagos kendo, textilpelenka, es vedobom a telefont, penzt/bakkartyat is ide.

Ha 2-3 oranal hosszabb utra megyunk, akkor mar felrakom a pelenkazo taskat, abban 3-4 pelenka van es popsitorlobol szinten kisebb kiszereles, valtasruha, ennivalo, stb.


Rovidebb (2-3 oranal kisebb) kimozdulasnal ritkan kellett pelenkaznom, de elofordult, igy viszek mindig.

2019. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%
Hát ha veled lakik a baba akkor tudod mennyit kakil és mennyit vigyél....nem is értem ehhez miért kell idegenek véleménye.
2019. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi bárhova megyünk, mindig ugyanaz a készlet van a táskában. Pelus(4db kb.), alátét, törlőkendő,popsi krém, textilpelus (1db), pohárkában víz(nem veszi el a cumisüveget),játékok. 2 táskát hordok felváltva, mind2ben ugyanezek vannak, csak játékokat szoktam cserélgetni.
2019. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ja és a váltás ruhát pluszban rakok mindig az időjáráshoz függően. De azt csak akkor, ha hosszabb útra megyünk.
2019. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Sétához soha, nem állnék le az utca közepén pelenkát cserélni
2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akárhová megyünk, mindig van a táskában 2-3 pelenka. Sétánál még egyszer sem kellett, de biztos, ami biztos. :)
2019. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sétához nem vittem, mivel ha bekakilt v átázott, azonnal hazamentünk és otthon intéztük el.

Viszont mikor már játszotérre jártunk, oda mindig vittem, mert onnan nem akartam azért hazarángatni a gyereket h kicseréljük a pelust.

Most h már nem pelenkás, most meg papirbili van nálunk mindig:)

2019. jún. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!