Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom reggel 10 óta...

Kislányom reggel 10 óta alszik. Soha nem csinált még ilyet. Felébresszem?

Figyelt kérdés

Édesen alszik, szuszog, időnként fincorog és mosolyog. Nem lázas, alvás előtt jól evett, pisilt és kakilt, tiszta pelusban aludt el, kint van babakocsiban az udvaron, jó hűvös van. Éjszaka is nagyon jól aludt. Eddig max 1-2 órát aludt délelőtt. Baj ez? Ébresszem fel? Vagy hagyjuk? Nem kapott oltást most, nem volt beteg soha még. Nagyon aggódom, de feleslegesen nem akarom ébresztni.

Szerintetek?


2019. júl. 6. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az alvokája az biztos :)
2019. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom felétek milyen az idő, ma az én lányom is aluszékony, vihart mondanak későbbre, ilyenkor mindig kis szundimanó.
2019. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 3 honaposan volt egy növekedési ugrásban. Ő evett s aludt 🤣
2019. júl. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Alvó gyereket, oroszlánt nem zavarunk 😅
2019. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
Na, felkelt a kisasszony? :-)
2019. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze :) Háromnegyed négykor kelt. Az utolsó húsz percben ott ültem fölötte, hogy veszi-e a levegőt :D Majdnem hat órát aludt, ez az eddigi 1-2 után rémisztő volt. De mosolygósan, édesen ébredt, meg nem mellesleg farkasehesen. Még csak 7 hetes. Nem tudom mi volt ez.
2019. júl. 6. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt most hatalmas eső, dörgés, villámlás van. Lehet, hogy "elnyomta az idő".
2019. júl. 7. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!