Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba mennyi betétet...

Kórházba mennyi betétet vigyek magammal?

Figyelt kérdés
Tena extra 10db-os ugye. Az meg egy 12db-os maxi betét elég lesz? Vagy vegyek még valamelyikből?
2019. júl. 12. 14:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah az kimaradt, hogy ha minden oké 2-3 napot kell bent lenni.
2019. júl. 12. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Èn 1 csomaggal vittem, ki sem bontottam, mert folyamatosan adtak, kérés nélkül a mellettem levő szekrényre tették.
2019. júl. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi nem kaptunk szülés utáni betétet és normál esetben 1 csomag bőven elég kéne legyen, illetve én váltottam már 3. napon sima betétre.

Most a 2. szülésnél szintén 1 csomagot viszek, de arra számolok, hogy több darab fog belőle fogyni, mert állítólag minden szülés után több vér jön. De ezt egy többször szülő anyuka tudná megerősíteni :)

2019. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk sem adtak a kórházban, én egy hetet voltam bent,nekem kellett a nagy betét, még otthon is pár napig. Én 20 db-ot vettem, blokkot eltettem, és azzal ment a férjem, hogy ebből kérne még x db-ot.Látod majd, hogy fogy. Sok mindentől függ, ismerősömnek császár után pl. elég volt a tisztasági.
2019. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
10 darabosat vittem én is. 2 napig volt erősebb vérzésem, de akkor is csak napi 3 fogyott. A 4. napon jöttünk haza, akkor már sima éjszakai betétet tettem be.
2019. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

30 darabosat vittem

10 db ment el

10db-ot adtam bnőnek aki utánam szült

10 db jó lesz nekem, hál Istennek hamar sikerült a tesó 😍😍


Utána sima éjszakai alwayst használtam az is maradt

Sima szárny nélküliből 2 csomag ment el

Nem véreztem sokáig

2019. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget
2019. júl. 12. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!