Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozósok! Mi a véleményetek...

Hordozósok! Mi a véleményetek erről a hordozóról?

Figyelt kérdés

[link]


Én jónak nézem. Első baba lesz, hordozni szeretnénk a férjemmel, én magamnak egy kendőt néztem ki, de el nem tudom képzelni hogy a férjem azzal próbálkozzon.

Ahogy nézem jó pózban van a baba lába, M alakban ahogy kell, de nem tudom eléggé M alakban van-e. Gondoltam szakavatottakat is megkérdezek :)


Köszi a válaszokat!


2019. okt. 19. 19:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, hogy a terpeszét lehet-e állítani. Amúgy míg nem ülnek stabilan, a rugalmas kendőt, karikás kendőt ajánlják a szakértők. Kifelé fordítva se szabad ültetni őket, ezt a Facebook hordozó csoportba olvastam. Én csak később kezdtem hurcizni, és ringa fubam van. Imádom mindenhol állítható. Vannak olyan klubok, ahol próbálni lehet, és szakértői tanácsot kapsz.
2019. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem tetszik.

Egyrészt az arccal előrehordozási opció miatt, másrészt mert nem győzött meg az M-pózról, minden képen fogja a baba térdét a nő, gyanús hogy nem térdtől térdig ér. Azon a képen, ami 4 részre van osztva, a jobb alsó gyanúsan nem M.

2019. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

Nem jó eszköz. Nem elég széles a terpesz, nem is tűnik állíthatónak, a háta nem jó picinek és amelyik hordozót kifele hordozással reklámozzák, az erősen megkérdőjelezi a hozzáértést. Nem venném meg.


Ez a jó terpesz: [link]

2019. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen, jónak néztem, de ezért kételkedem én is nem tűnik TÚL M-nek az az M. Nem terveztem kifelé hordani, igazából rengeteget olvastam a témában csak egyszerűen nem találok tetsző csatost.


Köszi a válaszokat, nézelődök még.

2019. okt. 19. 20:18
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Mi rugalmas kendőt használtunk (féltem tőle, de 10 perc volt megtanulni és imádtuk), amikor nagyobb lett, akkor pedig Liliputi SSC-t (csatost) használtunk.
2019. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Párod is könnyen megtanulta? Tudom ez olyan hülye kérdés, nem fogyatékos ő, csak olyan kis suta néha olyan dolgokkal amivel nem magabiztos. :)
2019. okt. 19. 20:23
 7/22 A kérdező kommentje:
Amúgy ezek a Liliputi hordozók mind nagyon tetszenek, annyi, hogy kétlem, hogy van külföldre szállítás. Szerintem megkérem anyukámat hogy vegyen egyet és küldje el, azt hiszem ez a legjobb megoldás. Ha liliputi, akkor mindegy melyik, mind jó?
2019. okt. 19. 20:26
 8/22 anonim ***** válasza:
42%
Azt vedd figyelembe, hogy a csatosakat általában max 3-5 hónapos kortól ajánlják.
2019. okt. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Már meg is beszéltem anyával, hogy rendelek oda egy csatost meg egy rugalmast :) Köszi mindenkinek! A legjobbakat! :)
2019. okt. 19. 20:43
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Ha csatos, akkor én inkább olyat vennék, ami állítható. A Liliputi amennyire tudom, nem az, max bővítője van. Meg inkább kendő anyagút. Maraya, Sweetberry, Ringa, Babybooz mind jók.
2019. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!