Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Foldes utra, videkre babakocsi...

Foldes utra, videkre babakocsit tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Videki varosban lakok ahol 2-3 utcanyit tolnom kell majd a kocsit a foutig (az ut mellett van jarda, de nem mindenhol 100%os) ezert valoszinuleg valamennyire foldes utra is le kell majd ternem. Elso gyerek lesz ezert nincs tapasztalatom, max 130 ezerig szeretnek elmenni. Mindenkepp szettet szeretnek venni mozeskosarral. Nagyon hirdetik a babakocsigyarat (mamakiddies), de sehol nem talalom, hogy azok jok-e terepre.

2020. márc. 22. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Félix Baby Lux, ezt a városiak nem csipik,mert kicsit nehezebb a váza és panelbol stb nehezebb levinni,én 3 lépcsőnyit kell felvigyem és nem fáraók el benne. De a rossz jardakon a nagy kerekei tökéletesen helyt állnak
2020. márc. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem felfújható, rugós kerekűt keress. Minél nagyobb a kerék annál jobb.
2020. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat johetnek meg!:) elso, ugye a Fénix baby luxra gondoltal? Félixet nem talaltam. De elraktam kedvencek koze, jo aron van tetszik :)
2020. márc. 22. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Fenix igen, csak a telefonom kijavitotta! :)
2020. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
Touragoo Trophy Air
2020. márc. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk gallardo firkon volt. Nagyon szerettem. Batár kocsi hatalmas kerekekkel, de emelgetnem nem kellett, viszont bármilyen úton eltoltam.
2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!
2020. márc. 31. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!