Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha hordozás közben fájt a...

Ha hordozás közben fájt a lábam és a derekam, akkor milyen hibát követtem el a hordozó megkötésében?

Figyelt kérdés
A derekamra kötöttem, de inkább a csípőmre kellett volna?
2020. jún. 20. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen hordozó?
2020. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs hurci csoport a közelben?
2020. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Cybex go 2.0 hordozó, azt írták, derékon kell megkötni, de sajnos így mégsem jó.


Csoport az nem érdekel, szeretek egyedül lenni.

2020. jún. 20. 14:09
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem megfelelő a hordozóeszköz.


Ez egy merev falú kenguru, ami nem csak a babának, de az anyukának is kényelmetlen, mert kevés rajta az állítási lehetőség.


Nézz el hurciklubba, ott hordozási tanácsadók segítenek megtalálni a számotokra megfelelő hordozóeszközt és kötési típust.

2020. jún. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Így van, rossz az eszköz, neked csak kényelmetlen, de a babának árt is. Hosszú kendő, karikás kendő, meitai, csatos hordozó lehetnek az alternatívák
2020. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

De fél éves babáról van szó, nem újszülöttről. Tudom hogy itt nagyon sokan a kendőt ajánlják, de nekem nagyon nem jött be.


Szerintem én bénáztam el valami beállítást, ezért kérdeztem, hogy mit lehetne tenni. Ha ez tényleg egy rossz eszköz lenne, mindenkinek fájna benne a dereka, nem?

Pedig én nem vagyok derekfajos, ezért kérdeztem hátha van valakinek vmi tippje hogy hogy lehetne beállítani egy ilyen hordozót. A derekát pl túl szorosra húztam, lehet az is gond, nem tudom.


Még itthon kipróbálok más beállításokat, csak gondoltam, hátha valaki tud valamit tanácsolni.

2020. jún. 20. 14:30
 7/14 anonim ***** válasza:
88%

A kenguru semmilyen èletkorban nem ajànlott, nem bènàztàl el semmit. Vannak fèlig formàzott hordozok, azokat könnyű feltenni ès jò a babàd gerincènek, csontozatànak is.

Plusz 7kg körül màr nem ajànlott elöl hordozni, megterheli a női szerveket, gerincet.

Hordozòs klubban tènyleg tudnak ajànlani olyat, amit neked is egyszerű felkötni ès mindkettőtöknek kènyelmes :)

2020. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Nem lehet erre tanácsot adni. Szar az eszköz. Nekem is volt cybex kengurum, de fájt benne mindenem. A kenguruk derékra terhelnek.


Aztán vettem egy manducát és ég és Föld volt a különbség. Semmim nem fájt benne, mert ez csípőre, vállra, és derékra terhel megfelelő arányban.

2020. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek kényelmetlen, ezért nem látsz kenguruban nagyobb babát. Míg csatos hordozóban én pl 3 éves koráig vittem a fiam a hátamon. Ilyen:


[link]

2020. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Hurci csoport nem csak azt jelenti, hogy hetente eljársz valahova


Hanem olyan, mint ahogy elmész egy tanfolyamra😉


Rossz az eszköz egyébként, mindenkinek fàj benne a dereka.


Javaslok nem “kengurut”, hanem csatos hordozót..

/ még egy szavazat a Manducàra/

2020. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!