Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol érdemes márkás babakocsit...

Hol érdemes márkás babakocsit hirdetni, ahol meg is veszik?

Figyelt kérdés

Hol érdemes, milyen konkrét oldalakon, csoportokban?


Nyilván reális áron, az új ár 60-65 %-áért tökéletes állapotban, de nem a 30 ezres típus így sem.



2020. szept. 12. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én esélyt nem latok rá hogy valaki aki márkás babakocsit akar dragán használtat vegyen, de próbáld meg Vateran, vagy ha van nálatok bababizomanyi akkor ott. Míglen babakocsi amúgy és mennyiért adnád?
2020. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Hát figyelj a 300 ezret érő Cybex babakocsinkat mindennel együtt 120ért tudtuk eladni Jófogason. Szarrágók az emberek sajnos akik használtat keresnek, a magas kategóriát is csak szarért-hugyért hajlandók megvenni és azért persze legyen makulátlan. Nem egyszer fordult elő, hogy feltöltöttem valamit, pl a 100 ezres 4moms pihenőszéket kb új állapotban 40-ért erre még amikor megjelent alkudozni próbált, hát anyád gondoltam. Esetleg próbáld meg ebben a FB csoportban: [link]
2020. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi szàmìt màrkàsnak? Amùgy facebook marketplace-n adtuk el.
2020. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Cybex.

Köszi a csoportajánlást.

2020. szept. 12. 17:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Balios S-t 70.000 Ft-nál többért szerintem nem nagyon fogsz tudni eladni, kiegészítőkkel sem többért mint 90-100.000 Ft, annál is inkább mert lassan kifutó lesz (már áruljak a helyébe lépő Talos S-t) és mindenhol le lesz akciózva. Feltöltheted persze bármennyiért de nem hiszem, hogy ennél többért megveszik. A kettesnek sajnos igaza van abban, hogy csak nagyon nyomott áron vesznek meg mostanság mindent, 60-65% helyett örülhetsz az 50%-nak sokszor. Aki pedig kiad nagyobb összeget az akkor már vagy újonnan vesz vagy pedig drágább kategóriát pl Bugaboot vagy Priamot használtan. Próbálkozhatsz Facebook Marketplacen vagy csoportokban, szerintem beírsz a keresőbe ilyeneket, hogy bababörze, babaholmi, babakocsi eladás és kidob több száz csoportot.
2020. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"már áruljak a helyébe lépő Talos S-t"


Köszi!

Mondjuk ezt a húzását egyáltalán nem értem a Cybex-nek. A Balios S pont azért jó, mert viszonylag könnyű kocsi és mégis stabil, elmegy bárhol.

Ha fizetnének se kellene helyette a Talos a 14,2 kilójával, mert összekakilnám magam vele a lépcsőn 😂

Szerintem egyáltalán nem váltja le, nem éri meg jobban.

2020. szept. 12. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

5, ki találta ezt ki, hogy a Talos a Baliost váltja, mikor idén jöttek ki a Balios Lux és 2in1 kocsikkal is? Kizárt, hogy kifuttatják, amikor nem is egy a vevőközönség.

A Balios egy nagyon jó kis kontsrukció, amilyen ilyen súly mellett nem igen van még egy a piacon. Azok veszik, akik időnként erdőn, mezőn, földúton is használnák, de alapvetően egy könnyen mozgatható, szállítható urban kocsi.

Míg a Talos egy bika, amiből rengeteg hasonló van a piacon. Pl: a PP Book Plus, Maxi-Cosi Mura hasonló kategória.

2020. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
75000-ért adtam el végül. 85-ért vettem újonnan. 😂
2020. okt. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!