Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen/melyik babakocsit...

Milyen/melyik babakocsit válasszuk?

Figyelt kérdés

Jó ideje már nézelődök, hogy milyen babakocsit is vegyünk, így van néhány (elég különböző) darab, ami nagyon tetszik, de nem tudom melyik lenne a legjobb választás :

- Quinny Moodd és Buzz

- Cam Taski

- Maxi Cosi Nova 4

- Peg Perego Ypsi

(ami még tetszik Stokke, Bugaboo)

Minden képen jó minőségűt szeretnénk, nem horribilis áron, ezért is tettem az utolsó kettőt zárójelbe.

Falun lakunk, de szerencsére jók az útviszonyok itt. Szeretünk kirándulni, így ez is egy szempont.

Kisfiamnak volt Quinny moodd sport kocsija, így csak ezzel az egyel van tapasztalatunk, de érdekelne a többi márka is.

Köszönöm szépen



2020. dec. 11. 06:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Nekem egyik se lenne megfelelő. Mind túl nagy, feleslegesen széles, súlyos (lehet kapni könnyebb terepkocsit).

2020. dec. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Tudnál esetleg márkát, típust írni?


Köszönöm szépen

2020. dec. 11. 07:11
 3/14 A kérdező kommentje:

(igen, mindenképpen, a telefon kijavította, így lett minden képen és sajnos nem vettem észre)

:D

2020. dec. 11. 07:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Cybex márka a non plus ultra. Sokat próbáltam előtte minden árkategóriából mire rátaláltam. Utána második gyereknek is azt vettem csak újabb modellt.
2020. dec. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A Cybex Priam kocsival is szemezek, viszont ez sem a "kedvező ár" kategória és mivel már csak egy babát tervezünk így a kihasználás szempontjából, nem tudom, hogy megéri e befektetni rá?!
2020. dec. 11. 08:13
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A Balios S (az új változata a Lux; a 2in1 Baliost viszont nem ajánlom mert kagylós) ugyanazt tudja, sőt többet, mert könnyebb, mégis stabilabb és masszívabb a Priamnál.
2020. dec. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A Cybex Priammal szemezhetsz de az úgy fog elakadni az első kavicson, hogy csak nézel, úgy néz ki de nem kifejezetten alkalmas terepre, mondom ezt úgy, hogy ilyenünk van. Mi mondjuk csak betonúton használtuk de apukám mondta, hogy elmentek sétálni anyával meg a kislányunkkal és semeddig nem jutottak vele náluk a szar utakon, jöttek haza nagy zsörtölődve. Arról nem beszélve, hogy olyan divatkocsi lett, hogy adjuk el mi is és újat veszünk a kistesónak, kb a fél városnak ilyenje van már, az új Xplory...

Cybex Talos S vagy Balios S amiket ajánlok ebben az árkategóriában, ezek amiket felsoroltál nekem sem szimpatikusak de ha választani kell akkor a Maxi Cosi.

2020. dec. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Néztem videót a Talos és Balios-ról is.

Biztosan jó minőségű, de így képeken nem lett "szerelem". Majd azért megnézem üzletben is, úgy biztosan mást mutat

2020. dec. 11. 16:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, hogy a külső a lényeg? Azt gondolná az ember, hogy második gyereknél már 1, tudod, hogy milyen funkciók számítanak neked, 2, az alapján döntesz.
2020. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na ha a külső a lényeg akkor szerintem felesleges volt a kérdést feltenned 😂
2020. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!