Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Maxi cosi tobi 0-18 kg be...

Maxi cosi tobi 0-18 kg be köthető menetíránynak háttal?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok erről semmi infót egyik webshop sem írja

2020. dec. 31. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, különben nem is forgalmazhatnák.

Easy rotative switching system from rearward to forward-facing, without reinstalling the full belt routing.

Rearward-facing travel until approx. 15/18 months, for improved head and neck protection.

Rearward-facing from 0-13kg (from birth to approx. 15/18m)

Forward-facing from 9-18kg (from approx. 9m to 4y)

2021. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal a tobi nem 0-18-as, hanem 9-18-as. Legalábbis nekünk, amik vannak maxi cosi tobik, azok 9-18-asak es nem köthetők be háttal.
2021. jan. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen igazad van 9-18 kg.
2021. jan. 1. 00:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyes nem tudom, hogy miről ír. Miért ne forgalmazhatnának olyan gyerekülést, ami nem köthető be háttal?

Egyébként hosszú útra nem jó választás a tobi. Elsőre nagyon tetszett nekünk, masszív ülés is, de hamar a nagyszülők kocsijában kötöttek ki. Egyszerűen olyan esetlenül ülnek benne vagy nem is tudom mi a jó szó rá.

2021. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

10 hónapos a babám, 10 kg, és már a lába és a feje is ki lóg a hordozóból tehát semmiképp nem jó már és nem biztonságos, na meg nem is kényelmes így gondolom én....

Viszont ülni még nem tud, nagyon próbálkozik de sajnos csak hasizombol, hanyatfekvesbol, meg a pihi székbe fel húzza magát, na de ez ugye nem ülés, pláne nem stabil. Hipoton elég erősen sajnos, és eléggé le van maradva tehát valószínű hogy nem most fog hirtelen ülni stabilan, viszont így elképzelésem sincs mégis milyen ülést vegyünk most.

Használtan nézegetek, most az újat nem engedhetjük meg magunknak.

De mindenképp olyan ülést szerettem volna ami menetíránynak háttal köthető, és egy nagyon jó állapotban lévő tobi ülést taklatam nagyon jó áron.

Esetleg valaki tud ajánlani valami ülést ami azért dönthető, nem horror ára van és háttal is köthető?

Köszönöm előre is

2021. jan. 1. 01:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányunk mozgássérült, 3 éves lesz. Még most is háttal bekötve utazik. Másfél éves koráig hordozót használtunk (átlagnál nagyobb volt), majd egy römer ülése volt (Römer first class plus), most váltottunk egy speciális rehabos ülésre. Kérdés, hogy van-e isofix a kocsiban. A tobit semmiképp nem javaslom hipoton, ülni nem tudó gyerkőcnek.
2021. jan. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tobi 9-18-as és csak menetiránynak köthető. Nagyon jó ülés, de nem egy 10 hónaposnak való. Ennek a márkának vannak 0-18-as ülései.
2021. jan. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!