Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi választás, melyiket?

Babakocsi választás, melyiket?

Figyelt kérdés

Néztünk már egy csomó babakocsit a férjemmel, valamint olvasgattunk a neten is, de annyira megoszlóak a vélemények... teljesen elvesztem már a kínálatban.


Sokat használnánk, tehát inkább strapabíró darab kellene, mint "mutogatós".

Felénk az utak is elég... döcögősek... fogalmazzunk így. Szinte mindenhol van padka is, nem egyszerű a közlekedés + férjem kisfiáért is sűrűn én megyek az oviba, jövőre suliba, az már ugye 2 gyerkőc... ne 100 kg legyen a kocsi.

Nagy kerekűeket néztem, nyilván ez lenne a praktikus, hogy ne akadjon el minden kis kavicsban.

Mivel a boltok nagy része elég szűkös és biztos, hogy nem tudom minden esetben megoldani, hogy nélküle menjek a méretét is figyelembe kell venni.

Előny, ha kicsire összecsukható az autó miatt..


Érdekelne, hogy kinek mi vált be, vagy tapasztalatok, hogy melyik az, amit még véletlen se ajánlanátok.

Annak örülnék a legjobban, ha konkrét típust linkelnétek vagy írnátok.


Köszönöm a segítséget!


2021. márc. 6. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Hasonló szempontok, első gyerekkel mindezt választottuk:

[link]

Nekünk bejött a választás, ajánlani tudom.

Érdemes elmenni többet megnézni, segítséget kérve megtologatni a boltokban, akár több alkalommal visszamenni.

2021. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a Peg Perego Book 51 jött be nagyon. Jól bírja a föld utakat, göröngyös járdákat, padkákat. Még az erdőben is sétáltunk vele. Maga a váz nagyon keskeny. A helyi kisboltban is simán ellavírozok vele fél kézzel, pedig nem egyszer szóltak az eladók, hogy erre meg arra ne menjek mert egy babakocsi sem fér el én meg csak úgy suhanok :D Súlyra is elég könnyű. A pontos kg-ra nem emlékszem, de amikor vettem akkor konstatáltam magamban, hogy a sportrésszel együtt a könnyebb kocsik közé tartozik. A mózes viszont elég nagy és kicsit nehéz szerintem, de a babának nagyon kényelmes és még meg is lehet emelni egy kicsit a fekfőfelületét, hogy jobban kilásson, ha már szeretne nézelődni.

Amit nem ajánlok pl legolcsóbb kocsijai és a hozzá hasonlók. Volt szerencsém egyhez és valami katasztrófa. Brutál széles és nehéz. Tolni sem kényelmes....olyan rozogának tűnt a Peg Perego után.

2021. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cybex
2021. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!