3in1 babakocsi?

Figyelt kérdés

Mindenképp olyat keresünk amire a hordozót is rá lehet tenni.

Elég sokat mennénk vele, úgyhogy aki tud falura, strapabíró nagykerekű babakocsit kérem ossza meg velem is. (kb. 150.000 ft-ig)

Saját tapasztalatokat hasznosnak találom!

Köszönöm.



2021. júl. 23. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Kinderkraft Prime van, nagyon szeretem.


Ez mondjuk 160 ezer körül van, de ha beregelsz a babamamatudakozo.hu-ra, ott kapsz kuponfüzetet 10-15%-os kedvezményekkel bababoltokba, én is így vettem meg majdnem egy huszassal olcsóbban.

2021. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kunert Gold. Én szeretem. 100.000 Ft volt.
2021. júl. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ABC design-t vettünk használtan (40-50 a jobbak így) a Mamba és Cobra is sokak kedvence!

Nagyon szeretem, nagyok a kerekei és jól veszi az akadályokat, mert főleg a hátsó kerekeken van a súly, így az első kerék könnyen átmegy az apró bukkanókon is és a kosara könnyen elérhető és óriási a piacozáshoz 😄

2021. júl. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Reni 28 ***** válasza:
100%
Dada paradiso babakocsink volt, nagyon szerettem
2021. júl. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Dada-m volt mind a két gyereknél és nagyon meg voltam velük elégedve, nagyon szerettem. Tudom ezen az oldalon lenézi mindenki a “nagy lengyel” babakocsikat, de én imádtam! Soha semmi gondom nem volt velük.

Az első egy Dada Paradiso Mimi Rosa volt (ezt azt hiszem már nem gyártják), csak azért adtam el, mert a második baba fiú lett, ez meg egy lányos kocsi, de tökéletes állapotban volt amikor eladtam.

A második egy Dada Paradiso Group 500 max.

Mi is falun lakunk, a mi utcánk homokos, így a legfontosabb szempont a nagy kerék volt. Az elsőnek felfújható kereke volt, egyszer sem volt defektes! A másodiknak tömör zselé kereke volt.

Valóban nagy helyet foglal, de nekem is meg a férjemnek is nagyobb autónk van, így gond nélkül befért.

Nagyon könnyű irányítani, konkrétan egy kézzel tudtam tolni a homokban is.

Én csak pozitívan tudok erről a márkáról nyilatkozni.

2021. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Ezt venném: [link] + mellé egy normális ülést, mert ami a 3in1 szettekben van az egy kalap ….
2021. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi is falun lakunk, sok a föld út, nagy kerekű 3 in1 kocsim van, viszont folyamatosan belsőt, volt már hogy külsőt is kelett cserélni mert ezen a szar úton kilyukadt mindig valamelyik, ha végig járda van és jó utak akkor vegulis egy jó állapotú használt 3in1 kocsi 50 ért is simán jó.

Ha hasonló utak vannak mint nálunk akkor én egy tömör kerekű kocsit ajánlanék hogy ne kelljen állandóan nektek is új külsőt belsőt venni stb.

Az én kocsim 260 ezer Ft volt mindennel együtt.

Nem egy gagyi darab. De ezt az utat ami itt van nem bírja 🤔😭

Pedig brutal nagy erős kocsi. Kifejezetten nagy kerekek, és nem egy könnyű típus.

Ezenkívül nagyon szeretem, a Mózes részt is tok sokáig használtuk, ennek a kocsinak a legnagyobb a Mózes része is.

2021. júl. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!