Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Könnyű sportbabakocsi maximum...

Könnyű sportbabakocsi maximum 30 ezerig? Melyiket ajànlanàtok?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 08:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Vàrosban hasznàlnànk, ìgy nagy kerèkre nincs szüksèg.
2021. júl. 27. 08:35
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Baby design mini sport!

Imádom! Én használtan vettem, de szinte új állapotban 14ezer Ft-ért! Újonnan sem drága! 😊

-extra nagy kupola

-kerekei nem óriásiak, de nem is picik, az első kerekek bolygósíthatók/fixálhatók

-állítható karfa és lábtartó

-a tolókarnál pohártartó van

-jó nagy kosara van

-a háttámlájánál cipzáras zseb van

-teljesen vízszintesre lehet dönteni az ülést

A tolókarja fix, kb 100cm de az én 162cm-s magasságomhoz tökéletes🙂

Én bátran ajánlom ezt a kocsit, nem fogod megbánni! 😉

2021. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kis gyereknek, nagy gyereknek?

Ebben az árkategóriában csak olyat találsz újonnan, amibe max.1 éves gyerek fér el kényelmesen (vagy idősebb, de mini)

2021. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1,5 èves gyerek. Hasznàlt is rendben, amit ennyièrt, jò àllapotban lehet kapni.
2021. júl. 27. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Első vagyok, nem tudom miért kellett lepontozni, a kérdésre normálisan válaszoltam szerintem..

Többet se válaszolok inkább egy kérdésre sem😶😶

2021. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lorelli Fiona van nekünk, újonnan azt hiszem 40 körül van. Keskeny, könnyű, kicsi, olyannyira, hogy repülőre kézipoggyászként is felvihető. Nagyon könnyű egy kézzel össze lehet csukni, felkapni, vinni. Annyi, hogy ez tényleg nem terepre való, városi cirkálónak szerintem tökéletes én szeretem nagyon.
2021. júl. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!