Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha autóshordozóba teszem a...

Ha autóshordozóba teszem a babát míg vásárolunk stb, tehát nem utazik az autóban, hová kerül a bekapcsoló öv?

Figyelt kérdés
Oltári nagy ökörséget kérdezek biztos, de annyira nem világos, hogy ilyen esetben nyilván nem kötöm be, nem kényelmetlen neki így a hordozó? Teszek bele egy textilpelenkát úgy teszem bele a gyereket, de a bekapcsoló övvel mit kezdek ami alapból a hordozóban van?
2021. júl. 30. 05:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kötnéd be?
2021. júl. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig bekapcsoltam mindkét gyerekemnél.
2021. júl. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kösd be. Egy rossz mozdulat és kiesik.
2021. júl. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A hordozóba be kell kötni a babát akkor is, ha nem az autóban van, hanem a bevásárlókocsiban vagy éppen kézben cipeled.
2021. júl. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hordozóba mindig be kell kötni a babát.
2021. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, így már minden világos.
2021. júl. 30. 08:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Uh, ne haragudj, de ez tényleg akkora hülyeség, hogy többször is el kellett olvasnom, mire megértettem a kérdést.


Mindig kösd be a babát, mert bármi történhet, kiesik, felborul, valaki nekimegy… egy rossz mozdulat, és egy pár hónapos babánál nagy gond lehet belőle. Mi pl. egyszer buszról szálltunk le babakocsival, de a busz is hülyén állt be, és a férjem sem vette észre, hogy túl messze van az alacsonypadlós busz a járdától, a babakocsi pedig előre borult. Tippelj, mi tartotta meg a gyereket az ülésben?

Bármi bárhol megtörténhet, fő az óvatosság.

2021. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!