Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy a legjobb autós hordozót...

Hogy a legjobb autós hordozót választani?

Figyelt kérdés
Amit a multifunkciós babakocsik mellé adnak, azok általában 15 kgig használhatók. Az kb hány éves kor? Utána már használható gyerekülés vagy egy nagyobb hordozóba kell beruházni? Ha nem a babakocsihoz veszek, hanem külön, akkor van akkora, amiből elég ha egyet veszek, és azt újszülött kortól a gyerekülésig használhatja?
2021. júl. 30. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én külön vettem egy Maxi Cosi Citi hordozót, mert amiket a babakocsikhoz adnak, általában nem bevizsgáltak, nem elég biztonságosak. Ez 0-13 kg-os. A kislányom 11 hónapos lesz (9 kiló felett van valamivel és kb. 78 cm hosszú, teljesen stabilan ül), kb. 2 hete cseréltük le egy Römer 9-18 kg-os ülésre
2021. júl. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 az egyben babakocsink van, hozzá adapterrel csatlakoztatható a MaxiCosi Cabriofix hordozó, ezt használjuk autósülésnek is. Viszont 4 hónapos, de több mint 65 centi, kb 7 centi van a feje meg a hordozó széle között, lába elöl már le is lóg nyújtva (azt olvastam, hogy ha 2 centi van a perem meg a feje között, cserélni kell), viszont alig több, mint 6 kiló...0-13 kg-ig van a hordozó, de hosszában, ha így folytatja, 2 hónap és kinövi, ezzel mi se számoltunk.
2021. júl. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 6 hónaposan volt 10 kiló, maxi cosi citi hordozójuk volt, már nem volt kényelmes, így vettek egyel nagyobb ülést, ami dönthető, mert még nem ült a pici.
2021. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam hamarosan 4 éves lesz. 105 cm és 15,5 kg. A babahordozós sokáig jó volt, aztán mikor már stabilan ült, és utált háttal utazni, kapott egy nagyobbat, amit lehetett dönteni, ha mondjuk elaludt. Ekkor szerintem olyan 1-1,5 éves volt.
2021. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!