Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Biciklihez kapcsolható utánfut...

Biciklihez kapcsolható utánfutóra érdemes beruházni? Nem veszélyes ilyennel közlekedni? Használtok ilyet, vagy szoktatok látni?

Figyelt kérdés

Aki használ ilyen utánfutós biciklit, mi miatt szerzett be futót? Nem féltek közlekedni vele utcán/forgalomban? Mennyire éri meg ilyet venni?

Így néz ki a szerelvény:

[link]



2021. júl. 31. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Nem forgalomba való. Főleg nem városba ahol szemmagasságban van majdnem a kipufogó a gyerekek körül. :(

Ezeket bicikli utakra tervezték.

2021. júl. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A Kresz szerint nem szabàlyos, nem használható
2021. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyennel csak kerékpáros utakon, járdán (nem biztos, hogy szabályos) láttam közlekedni embereket. Nagyobb forgalmú utakon szerintem veszélyes és nem is szabad.
2021. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak esetleg faluban, kisvárosban jó, vagy kerékpár úton nyaraláskor
2021. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Láttam ilyennel közlekedni egy pasast a Ferdinánd-hídon (Budapest), az úttesten. Elgondolkodtam rajta, hogy vajon teljesen épeszű-e az illető. Szerintem nem az...
2021. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És,ha netán neki mennek kocsival?

Még a sima bicikliseket is van,hogy teljesen szándékosan leszorítják vagy fellökik kocsival.

Én nem merném,max alig/egyáltalán nem autó forgalmas úton..:/

2021. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!