Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 5 hetes kisbabám utálja a...

5 hetes kisbabám utálja a babakocsiban és a hordozóban. Nen tudom sehová se menni vele, csak ölben van el. Higy lehetne rászoktatni, vagy a bíztonsagerzetet kialakitani?

Figyelt kérdés
Anya illatu Szundikendo nem hasznal, es a sirva eroltetes sem
2021. aug. 7. 18:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Es a cumit sem fogadja el. Egyeful csak szopizva nyugtatja es altatja magat. Mit csibaljak?

Elnezest a helyesiraserz, epp seta kozben vagyunk uton es ordit:(

2021. aug. 7. 18:43
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
5 hetes. Még semmit nem ismer rajtad kívül. Még nagyon kicsi. Csak te nyújtod neki a biztonságot. Hordozd kendőben. Aludj vele. Szoptasd amennyit csak kéri (a tejet is serkenti vele) Nem fog hozzászokni mert ilyenkor még nem lehet hozzászokatni semmihez.
2021. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%
A cumit minek kell erőltetni? Örülj neki, hogy nem kell neki.
2021. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Hordozókendő?


5 hete még a jó meleg magzatvízben lebegett.Most kijött,ruha van rajta,alig tud mozogni,folyamatosan éhes (kb 2-3 óránként),van rajta egy pisit/kakit gyűjtő pelenka..

Nem kényelmes ez,hozzá kell,hogy szokjon.


Mondjuk én császáros voltam,én első hetekben vért könnyeztem azzal a pár kilós babával is hordozó kendőben,de neki jó volt.

Plusz én használnék pólyát.

Sokkal nyugodtabbak a babák,ha magzatpózban vannak.

2021. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Az enyém ugyanez volt. Először csak a kertben sétáltam vele kézben. Majd a közeli boltba mentünk, később picit messzebb. Sírt az autóban, de nem tudtam vele mit csinálni. Ott nem vehettem ölbe. 8hetes kora után leszokott róla. Most 6hónapos, de már 2ésfél órás autózást is bevállaltunk vele. Adj neki időt.
2021. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem szereti a hordozókendőben sem sajnos pedig vettem már és milliószor próbaltam, de csak forgatja jobbra balra a kis fejét a mellkasomon,nem engedi rá nyugodtan és tátogtat a mellbimbót keresve:(
2021. aug. 7. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor szoptasd meg. Ne akkor akard felkötni mikor éhes. Ez az időszak erről szól.
2021. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

Akkor..etesd meg mielőtt elindultok.Ha tátog az éhség lesz (vagy nyugtalan).

Vagy egy sima hagyományos (nem azt a csőrös új vacakot,azt minden baba kb utálja..) MAM cumit próbálj ki ilyen esetekre.

Kell,hogy meg tudja magát nyugtatni akkor is,ha épp se a cici se a testkontakt nem opció,már pedig ilyen kicsiként még rongyikkal,meg játékokkal nem mész semmire.Sajnos..

Az majd ha nagyobb lesz.Nekem a fiam pl 7 hónaposan kezdett el úgymond rongyizni,azóta azt az egy kis takarót keresztet vethetek,ha össze koszolja.

2021. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Melegben sem jó, neki is melege van ám, nemcsak nekünk.
2021. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
24%

5 hetesen ez normális


Hirdoztam a gyerekeim, de 2 hó alatt mind2 ordîtott benne..

Csak kézben voltak el..

2021. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!