Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miben különbözik egy 260ezres...

Miben különbözik egy 260ezres babakocsi egy 120 ezrestol? Megeri drágábbat venni?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Talán a váz és az anyag minősége lehet a jobb de a márkanevet mindenképpen meg kell fizetni.
2021. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges még a 120 000-es is. Én két gyerek után is így gondolom...
2021. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Még a hülyének is!
2021. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezen gondolkodtam hogy nem fogok drága babakocsit venni. Megtehetnem, eppen ki tudnám fizetni de annyira fölöslegesnek tartom. Megmondom őszintén hogy a legelső babakocsi amin megakadt a szemem az egy 60 ezres....
2021. aug. 27. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt te mondd meg! Te látod, hogy konkrétan melyik két babakocsiról van szó!

Én azt tudom, hogy miért vettünk 160 ezres "csak sportkocsit", amikor van 20-ért is.

2021. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az a babakocsi, ami kielégítette minden igényemet volt kb 100. Nem azt néztem hogy mennyibe kerül hanem, hogy tudje-e amit akarok.
2021. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nyilván minőségbeli különbség van, vagy mit gondolsz miért? Azért mert a 120 ezres 3in1 kocsija az ismerősömnek recseg, nyikorog, szakadt a huzata, konkrétan eltörött a váza amit heggeszteni kellett, kitört a kereke, addig az én 250 ezres babakocsim egy megbízható márkától a második gyereket furikázza patika állapotban egy nyekkenés nélkül.

Nyilván mindegyik babakocsi gurul, ugye ez az alapelvárás, de nem mindegy hogy meddig és milyen formában. Illetve a mi igényeink a gurulnál magasabbra hágtak, voltak ésszerűen felállított szempontjaink amiknek meg kellett feleltetni a babakocsit és ezt egyik olcsó sem ugrotta meg. Ha pedig nem lett volna vagy csak éppenhogy keretünk a megfelelő modellre, akkor nem szégyelltem volna használtan vásárolni egy minőségi darabot.

2021. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Strapabíró, nem esik szét egy bukkanótól, nem rázza szét a gyereket, kényelmes tolni és kezelni.
2021. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Én 85 000-ért vettem Meg Perego Book Plust használtan. Semmi baja nem volt. Nem azért szét, nem tört szét. Nem kell vagyonokat költeni egy jó babakocsira (én még a 85-öt is sajnáltam ...)
2021. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem törik ki a kereke, nem törik el billentésnél a váz, strapabíró minőségi anyagból készülnek.

Nem kopik ocsmanyra a kerekük 1 nyár után.

Nem pattog le magától a festék a vazrol. Nem kell cippzarat cseréltetni bennük 2 havonta. Nem szívja ki a nap olyan hamar, a leges legtöbb ív szűrős anyagból van, nem rázza szét a gyereket, illetve ami nekem a legfontosabb, nem izzadós műszálas anyag érintkezik a gyerekkel. A lengyel és emagos fos babakocsik amellett hogy rondák, és baromi nehezek, valamint minőségre hányadékok, nem több gyerekre vannak tervezve, mert az első után elhasznalodott lesz

2021. aug. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!