Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bármi ötlet, hogy a babakocsi...

Bejjuska1989ejdjcjdh kérdése:

Bármi ötlet, hogy a babakocsi első kereke miért nem akar simább felületen forogni?például boltba egyszerűen nem tudom tolni és nagyon bosszantó. Persze bolygósítva van a kereke.

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kis WD 40-et.
2021. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Szorul a kereke

A kerék és a tengelye közti súrlódás nagyobb mint a kerék és a padkló közti.

2021. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miénk is ugyanez volt. Engem annyira idegesített, hogy már a gondolattól is rosszul voltam, ha boltba kellett menni.

Semmit nem lehetett vele csinálni, vettem egy új babakocsit, a régi sz*rt meg a padlásra, fuuu de utálom (kicsik is voltak az első kerekek, borzasztó).


Bocsi, hogy nem tudtam érdemben segíteni, a kérdéshez csatlakoznék inkább, mert engem is érdekel mi a megoldás.

2021. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Jajj elnézést, nem gondoltam, hogy ennyire butuskák vagyok...

Azt hittem hogy ha leírom, hogy szorul a kereke akkor rájöttök, hogy esetleg ki kellene takarítani a retket és újrakenni.

De hát jó'van konzumidióták, vegyetek minden gyereknek minden héten másik babakocsit, termeljétek a szemetet... "Kiváló" "példamutató" "okos" szülők vagytok... "gratulálok"!

Amúgy a kerék tengelyének tisztításánál, kenésénél sokkal egyszerűbb ám beperelni a plázát, mert túl sima a padozat!!

2021. szept. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te nagyon-nagyon Ostoba (4), ki lett takarítva a kerék, ami egyébként még csak retkes sem volt, újrakenve is volt vagy ezerszer, de a cbx babakocsijai vagy mind szarok, vagy csak nekünk volt ilyen szerencsénk.

Egyébként, ha kell és úri kedvem úgy tartja, még száz babakocsit veszek, persze csak ha megengedni Őfelséged.

2021. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!