Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akinek két kisebb gyereke...

Akinek két kisebb gyereke van, hogyan utaztok autóval? Ki ül a vezető és ki az anyósülés mögött?

Figyelt kérdés
A gyerekek 1 és 4 évesek. Nem egyezünk a férjemmel.

2021. okt. 12. 11:27
A kérdező szavazást indított:
A vezetőülés mögött a nagyobb gyerek.
Az anyósülés mögött a nagyobb gyerek.
Mindegy.
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobb ül a vezető ülés mögött. Ő 2 éves, a kicsi 2 hetes. A nagyobb már elég nagy ahhoz, hogy megszokta így és zavarná, ha átpakolnám. A kicsi meg még úgyis sokáig háttal utazik, őt mindegy, melyik oldalra rakom, úgysem látjuk egymást.
2021. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Alapvetôen a nagyobbik kezdett a vezetőoldal felöl, emiatt maradt az a helye, viszont, amikor egyedül van a kicsi, akkor oda teszem, mert könnyebb nekem


Szóval mindegy

2021. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a sofôr mögött a biztonságosabb, így anno az elsô gyerek üléség oda raktuk. Mikor ketten lettek, a nagyobbikat nem akartuk bolygatni, már megszokta a helyét, így a kicsi van jobb hátul.
2021. okt. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A nagy az anyósülés mögött. A kezdetek óta ott van. Most is könnyebb, ha valamit kell adni neki, könnyebb nekem vezetés közbe oda nyújtani.


A kicsit ígyse úgyse látom, lényegében mindegy hol ül.


2és fél éves illetve 2 hetes

2021. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Aki ahol akar. 3 gyereknél kezd vicces lenni, az ül középre, akinek elfér ott az ülése, ha ez sem szempont, akkor akitől jobban kilát a sofőr. :)

Az, hogy melyik biztonságosabb, nem mindegy, úgy őszintén? Meg tudod ideologizálni, melyik gyerekedet akarod inkább, hogy életben maradjon? Na hagyjuk is.

2021. okt. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vezető mögött a kicsi. Anyós ülésről könnyebb segíteni neki ha valami adódna.

Ha egyedül vezetek, akkor nem változtatom az ülés rendet, mert ha van valami, akkor egyértelműen félre állok.

2021. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ilyesmire gondoltam, mint amit 6-os írt, hogy hogyan is praktikusabb.

Csak megjegyzem 5-ös, hogy nyilván nem a gyerekek életben maradási esélyeire játszom - ettől függetlenül ment a pozitív értékelés.

2021. okt. 12. 13:34
 8/10 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nálunk a pici még autís hordozóban az anyósülésen, ő nincs el nélkülem. A lányom mögötte hátul. Az ő ülését fogja megkapni a fiam, a lányom a sofőr möge kap új ülést. A párom akkor nem tudom, hogy fog elférni a volánnál de majd lesz vhogy.
2021. okt. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kicsi (1éves) a vezető ülés mögött, azért, mert ha én ülök az anyósülésen, akkor egyszerűbben elérem ott ha kell neki valami.

A nagy (5éves) az anyós ülés mögött ül. Ha én megyek egyedül a gyerekekkel, (hétköznap mindig), akkor sem cserélgetem át, mert ugyan úgy, ahogy valaki már írta, úgyis félre állok ha valami van.

2021. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2. Vagyok

A vicc, hogy mi még van, hogy az üléseket is pakolásszuk..ha jön idegen is

(7személyes a kocsi.. középső soron minden ülésen elfére egy-egy nagyobb héjazatú isofixes ülés is)

2021. okt. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!