Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tudnátok nekem olyan babakocsi...

Tudnátok nekem olyan babakocsit javasolni ami hasonlít a stokke babakocsira?

Figyelt kérdés

Sajnos amennyiért a boltokba árulják nem tudjuk megvenni. De hasonlóval is beérném


Köszönöm

(Max 100 ezer ft ig )


2021. okt. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Használtan jó áron vehetsz.
2021. okt. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy hasonlóval? Miben hasonlítson? Küllemben? Funkcióban?
2021. okt. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1, melyik stokkéra?, 2, miben hasonlítson?

(Elég rossz kocsi.)

2021. okt. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A stokke babakocsik többnyire tökélwtesen sima terepre vannak kitalálva, nem az itthoni hepehupás-macskaköves borzalmakra. Nem rugózik, talán csak a terepre tervezett változat. A mózesére sokan panaszkodnak, hogy nagyon kicsi, hamar kinövi a baba.

Miért szeretnél ilyen babakocsit?

2021. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Ne legyél már csicska. Eleve az a babakocsi egy divatbabakocsi, a majmok veszik leginkább pedig már messzeföldön híres arról, hogy mennyire szar konstrukció és milyen nehezen kezelhető, instabil. De az, hogy még pénzed sincs rá és képes lennél venni egy még ócskább kamut az egyenesen szánalmas. Vegyél akkor használtan, vagy Hot Mom babakocsit vagy nem tudom, de magadról állítasz ki bizonyítványt és nem menő leszel hanem nevetséges.
2021. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
MamaKiddies Sun babakocsi.
2021. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!