Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kis kerekű babakocsi/sportko...

A kis kerekű babakocsi/sportkocsi mennyire birja a rázos utat? QUINNY ZAPP

Figyelt kérdés

Tetszik a Quinny markáju sportüléses, de van hozzá mozeskosár is. Meg autos hordozot is lehet rá.


Errefele eleg sok a macskako, térkő ( az ugyebár kevésbé razos)

Legyszi irjatok rola velemenyt, nincs tapasztalatom.


2021. okt. 22. 06:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nagy kerekű babakocsit javasolok ilyen útra. Mi kaptunk anyóséktól Németországból egy nagy tömör gumikerekű babakocsit, úgy elment az alföldi homokbuckákban, meg az erdőben, hogy csak lestem. Sajnos már túl nagy és kényelmetlen volt, így vettem egy kis sportbabakocsit, pici műanyag kerekekkel... Az sehova nem megy, csak az aszfalton...
2021. okt. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk zapp van. Lótifuti kocsinak szuper, de hosszabb távon tuti kényelmetlen ha nem teljesen sík a terep. Mi 3,5 éve használjuk, nagyon strapabíró, semmi baja, de ráz, zörög ha nem sima a talaj.
2021. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ugy döntöttem mindkettöt veszek. Zapp-ot akarok en is, szaladgalos gyors helyzetekre, meg nagykerekut hosszabb sétára.
2021. okt. 24. 13:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Igy akkor lesz nekem is tapasztalatom róla.
2021. okt. 24. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!