Mire való a tricikli?

Figyelt kérdés

Sok mindenkinél látok babakocsi helyett ilyen tolható triciklit. Miért jobb? Mire jó, miben más? Kicsit kisebbnek néz ki, de szerintem nem lehet olyan könnyű.

Nekem másfél éves a lányom, teljesen jó a babakocsi.



2021. okt. 27. 14:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Pl.arra ha a gyerek már nem marad a babakocsiban.Mi is lecseréltük.A lányom mióta megy nem marad a babakocsiban.A tricikli meg tetszik neki.Az olyan babáknak hosszu távra nem jó,akik elalvósak járművekben,mert nem a legkényelmesebb,annak ellenére,hogy a miénk háttámlája dönthető.
2021. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
33%
Az lemaradt,hogy arra is jo,hogy mi nyáron is vittük kirándulni,ha elfárad a gyerek,abba ül.Meg amugy is gáz már egy két évest babakocsiba tenni szerintem.Szoval mikor én kerestem,az volt a szempont,hogy összecsukható legyen,legyen kupolája,dönthető legyen a háttámla,állíthato legyen a szülőkar,és át lehessen alakítani ha nő a gyerek.Nem volt egyszerű.😅😅
2021. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

"Meg amugy is gáz már egy két évest babakocsiba tenni szerintem"


Mivel a szülőkaros tricikli semmiben nem különbözik funkciójában a babakocsitól (nem a gyerek hajtja), ráadásul szarabb (kényelmetlenebb, sokszor nehezebben irányítható, nehéz..), ez elég röhejes kijelentés, ugye tudod? 🤣

2021. okt. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Semmire.

Csak babakocsihelyettesítő, de annál szarabb.

Vannak épületek, ahova be se engedik (pl: nálunk a rendelőintézetbe), mivel gyerekjárműnek számít, holott egyetlen egy gyereket se láttam még, hogy hajtaná.

Ennek több oka van, de a legfőbb, hogy mire leér a lábuk a pedálig, már sokkal érdekesebb járművek is rendelkezésükre állnak, pl: futóbicikli vagy épp rendes nagy bicikli.

2021. okt. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Ez is csak arra jó, hogy szuperanyu elmondhassa, hogy "á, mi már pl: 1 évesen elpakoltuk a babakocsit" ;)
2021. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 ezt mar tobb helyrol hallottam hogy nem marad meg a babakocsiban. Ez pontosan mit jelent, ki akar maszni? Bocs nem cseszteteskent csak erdekel hogy kell elkepzelni ha nalunk is lesz ilyen jel.
2021. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
De miert ciki a 2 eves babakocsiban? Egy csomot futkaroznak a jatszon persze h elfaradnak. En felnottkent negyedannyit se mozgok ott ezert nekem evidens hogy en a labamon setalok haza. Miert ne pihizzenek az uton? Erdekes ez szerintem
2021. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
Úgy kell elképzelni,hogy nálunk bele sem akart ülni.Hisztizett,hogy lábon jön.Mentünk sétálni,a férjem tolta a kocsit,gondoltuk mi,ha majd elfárad beleül.Hát nem ült bele és inkább eladtam.
2021. okt. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

8, akkor mi a ráknak a tricikli?

Ugyanannyi tolni az üres babakocsit, mint az üres triciklit.

Ha a gyerek sétálni akar, nem veszek egy újabb hordozeszközt, hátha abban megül.

2021. okt. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Basszus,mert a triciklibe bele ül!És ha hosszab kirándulásra megxünk és mégis elfárad nyáron a melegbe,akkor bele ül.És ezt át lehet alakítani ha nagyobb lesz.Valami kell,amiben tolod,mert cipelni nagyon nehéz.
2021. okt. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!