Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babahimtát/ babaszéket...

Milyen babahimtát/ babaszéket vàlasztjak?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani? Olyant ami mozog, zenél, vibrál, időzítéses, és mindemellett ha elalszik a gyerek leljebb lehet rakni az ülést. Ne legyen túl csicsás.
2021. okt. 30. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ilyet semmilyet :D
2021. okt. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Húha
2021. okt. 30. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

4moms mamaroo volt. A sima egyszínű. Egyedül a függő labdák voltak kontrasztosak.

Baromi sok funkcióval.

Helytakarékos, a bazi nagy hintákkal ellentétben.

A gyerek is szerette , meg én is.

8 hónapos koráig használtuk.

2021. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

A mamaroot lattam en is,minden infulenszer anyukanka ilyne van kulfoldon. Rakerestem mennyi, hat majdnem leestem az agyrol. Meg nem vennem, meg ha nagyom gazdag is lennek. Inkabb vettem egyet kb 40ezerert es ez sem volt olcsó. A mamáról arabol babakocsit lehet venni.

Bar nem irsz arakat, szoval gondolom akkor mindegy ez a resze, csak az szamit, hogy mindent tudjon es illjen a minimál környezetbe.

2021. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4es, neked milyen van?
2021. okt. 30. 11:24
 6/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Fú, nem tudom már, de ilyesmi volt. Nem szerette a kislányom sajnos. El is adtam később.

[link]

Ilyenünk van most(direkt nem akartam megint valami dragat venni, így egy 15 ezreset vettünk) és nincs 65 funkciója, de én szeretem, hogy ilyen egyszerű és a kisfiam is szereti, jókat alszik benne.

[link]

(Remélem jók a linkek)

2021. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!