Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vennék sport babakocsit, amit...

Vennék sport babakocsit, amit 22 kg-ig lehet használni. Eddig a Lionelo Anett Plust és a Hauck Citi Neo 3-at találtam. Melyik a jobb? Vagy tudnátok jobbat ajánlani?

Figyelt kérdés

#sport babakocsi #Lionelo Anett Plus #Hauck Citi Neo 3 #22 kg-ig
2021. dec. 30. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem hauck citi neo 3am van. Meglepoen alacsony az ulrse, a kepen nem gondoltam volna hogy ilyen, illetve a hattamlaja is hiaba a legkisebb dolesi fokban van megis lecsuszik benne a gyerek, nem tud egyenesen ulni. Viszont elonye hogy nagyon konnyu iranyitani es sulyra sem rossz. A masik babakocsit nem ismerem.
2021. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lionelo nehezen tolható, plusz hiába 22-ig terhelhető, ha mini a támlája, nem állítható rendesen az öv, már egy egyévesnek is a válla alól indul, mert nem átfűzhető. Erősen kétlem, hogy bele lehet tenni egy 22 kilós gyereket, ha csak nem egy súlyosan elhízott törpe.

Maclarenek és Cybexek között nézelődnék a helyedben. Azok között van magas, nagy gyereknek való.

Pl: a régi Cybex Callisto-ba még egy 120 centis 6 éves is belefér.

2021. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!