Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok erről a babakocs...

Mit gondoltok erről a babakocsiról? 35.000 Ft. Gagyi? Csatolok linket hozzá.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. jan. 13. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Leírhatatlanul gagyi, ennyiért inkább egy jobb játékbabakocsit vennék, valószínűleg minőségibb.
2022. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondolom. Köszönöm. Ennyi pénzért nem is csodálkozom
2022. jan. 13. 23:40
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Biztos vagyok benne, hogy a sznob anyukák lepontoznak majd, de leírom: teljesen mindegy az ára és az is, hogy mások mit mondanak/gondolnak róla.


Nekem egy itt folyamatosan szidalmazott Lorelli kocsim volt, első gyerekkel várandósan vettem, nem voltam abban sem biztos, hogy fogjuk-e használni (kertes házban lakunk, a levegőzés így megoldott), nem akartam többet költeni rá. Végül nagyon sokat használtuk, földúton, kavicsos úton, fektetve, ültetve, szemben velem, előre nézve, mindenhogy. Soha, semmi probléma nem volt vele, nem rázta a gyereket, nem akadt el a kavicsban vagy a homokban, betonon gurult, mint az álom. Napi 2-3 órát mentünk vele 1 éves koráig, az egyetlen hibája, hogy kb havonta meg kellett olajozni 1-2 helyen, mert nyikorgott. Ekkor született a második gyerek, tesókocsit használtunk, aztán a nagy másfél éves korában visszatértünk a Lorellire, ami még mindig hibátlan volt. A 3. és a 4. gyerkőcökkel is 1-1 évig volt használatban és ha nem tervezne 2 barátnőm is szülni mostanában, akkor még simán el tudnám adni, annyira jó állapotban van. Egy kis gagyi Lorelli…


Szóval igen, nem kerül több százezrekbe a linkelt kocsi, nem is néz ki annyira jól, de a célnak valószínűleg tökéletesen megfelel, nem fog szétesni a 3-10 kilós gyerek alatt, utána meg már úgyis jön a lábán.

2022. jan. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
A sógornőmnek van ilyen. Tolgogattam párszor és szerintem szörnyű. Nehéz, széles, nehéz irányítani, nagyon gagyi hatása van. Arról nem is beszélve, hogy kb 9 hónaposan kinőtte a gyerek, mert nagyon kicsi a kagyló ülése. A hordozója is kicsi és gagyi. Én nem raknám bele a gyerekem még egy rövidebb útra sem. Kb 70e ftért vette újonnan. Én használtan vettem egy Peg Peregot nem sokkal drágábban, de össze sem lehet hasonlítani.
2022. jan. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Gyanúsat olcsó amit linkeltél, de nem ismerem.

Én sem akartam sokat költeni a babakocsira, de használtat sem nagyon szerettem volna, mert 3 gyereket tervezünk. Chippolino Málta kocsit vettem 3 éve 60ezerért, és imádom! Persze biztos másnak gagyi, de nekünk nagyon bejött. Már a második gyerek nyúzza, és nem nyekereg, nem fakult ki, nem szakadt el, elfér a boltban a sorok között, és bármikor lehajtható vízszintesbe ha alszik a gyerek, előre-hátra fordítható az ülés úgy is ha benne ül a gyerek. Kiegészítők is kaphatóak hozzá.

2022. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Ennyi pènzért tök jó


Nyilvàn nem egy babakocsik “Ferrarija”.. de “trabant” áràért “Trabantot” kap az ember


De annak szuper..



Amúgy ha arra használod, amire én, arra megfelel


- teraszon alszik benne..

Összesen 3-szor elvittem a Dunapartra ( falun)

Azt is autóban, ot pedig kivettem..


Nah ennyit hasznàltam 2 gyerekkel

2022. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3ast tudom megerősíteni, Lorellink volt, 2 éves koráig használtuk napi szinten, túráztam is vele a Bükkben, a Normafán, stb, semmi baja nem volt..mégis szidják

2 év után még jó áron eladtam, annyira nem volt baja.

2022. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos valamiért nem tudom megnyitni a képeket, így nem tudok véleményt formálni, de én is azt mondom, amiért nem szoktam itt népszerű lenni. Ne a márkát és az árat nézd első sorban, hanem menj el, tologasd meg, gondold végig, hogy milyen terepviszonyokon fogod elsődlegesen használni, arra szerinted megfelel-e, elég nagyok-e a kerekei, stabil, nem túl nehéz, nem gagyi anyagból van, stb.

Én kismilliót végig tologattam és több itt agyon ajnározott márka egyes típusaitól is elbúcsúztunk, mert vagy eszméletlen gagyin volt összeszerelve (lötyögős műanyag illesztések), vagy annyira instabilnak tűnt, hogy az nálunk a terepviszonyok miatt alapból nem nevezhető biztonságosnak. Az sem mindegy, hogy mire, mennyit és hol fogod használni. Fogsz tömegközlekedni? Sokat autóztok? Fel kell cipelni emeletre? Ezeket mind mérlegeld, nem vagyunk egyformák, nem ugyanarra használjuk a babakocsikat sem.

Szóval persze jó véleményeket kérni és olvasni, de ezeket kezeld a helyén, vond le a konklúziót és végül csak magadra hallgass. Olyat válassz, ami a TI igényeiteknek megfelelő lehet függetlenül attól, hogy mi a neve!

2022. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha fizetnének se kéne.
2022. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Ne a képet, hanem az üzletet linkeld már!

Ennyiből normálisan megítélni se lehet, mert a részletes adatok nem látszanak. A leírásban simcs benne, ami kell.

2022. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!