Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Close Caboo vagy Bondolino...

Close Caboo vagy Bondolino jobb már egész kicsi kortól?

Figyelt kérdés
Szeretném bent is magamra kötni a babát, illetve az sem lenne hátrány, ha szoptatni lehetne ezekben majd (miközben a naggyal játszom vagy sétálunk). Melyiket választanátok?
2022. jan. 17. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt mindkettom, a Bondolinoba meg 6 hetes koraban is boven korai volt tenni, osszecsuszott benne. Akkor mar inkabb a Caboo Close. Azt mondjuk hamar kinovi. En inkabb egy karikas kendobe tennem (pl. Little Frog, ha ar lenyeges), ha kicsit tobb belefer, akkor a Love Radius Pöti nevu karikasaba, ha pedig ennel is tobb belefer, akkor Emeibabybe. Nekunk utobbi volt, nagy sulyu babaval (3,5 kilotol hasznalhato).
2022. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, Bondolinoban a kitozos szar miatt nemkonnyu szoptatni, a Caboo Close-bantalan egy fokkal konnyebb, de a karikas kendo vagy az Emeibaby ezekben is veri mindkettot. A karikas hatranya, hogy feloldalasan terhel, viszont 10 ezer korul mar kapsz hasznaltan jot. Az Emeibaby hasznaltan olyan 25 ezer korul talan mar szokott lenni.
2022. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*kötözős szár
2022. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ mekkora a baba. Én Caboo lightot használtam, szépen gömbölyödött benne, mint egy kendőben és mivel 2200 grammal született kb fél éves koráig használtuk. Normál méretű vagy nagyobb súlyú babával nem ezt választanám.
2022. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Karikásom volt az előző gyerkőccel, végülis szerettem. Az Emeibabyt már több helyen ajánlották, meglesem! :)
2022. jan. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!