Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Megéri a cybex priam több...

Megéri a cybex priam több mint 600 ezerért?

Figyelt kérdés

Már terhesség előtt is nagyon tetszett a priam babakocsi külsőre. Aztán miután megfogant a pici és elkezdtem előkeresni, illetve összeállítani akkor döbbentem rá az árára. Egy ideig parkoló pályára is tettem a témát, de így félidőnél újra beleástam magam a babakocsi témába.

Valamelyik nap voltam a Brendonba, és az új ABC design kocsit próbáltam ki, amit igen könnyű volt tolni egy kézzel is, állítható magasságú tolókara van, és jó rugózása. Alul a pakolós rész is igen nagy és nagyon szép. Sportrésze az so-so, kicsit szűknek tűnik nekem.

Kérdésem, hogy tényleg megéri a cybex dupla ennyiért mint az ABC design? Priamot még nem próbáltam élőbe, csak az ABC-t, az előbbihez Pestre kell felutaznom majd.

Nektek van tapasztalatok esetleg valamelyik fajtával, vagy márkán belül hasonlóval? Funkciókba én nem vettem észre különbséget, anyagot meg nem tudom nyilván. Márkát fizetném meg, mint egy tesla versus mazda között, vagy tényleg megéri az árát a cybex?


2022. jan. 18. 09:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
35%
A cybex nagyon jó, megéri. De nekem abc design salsa 4 air van és imádom. Nagyon könnyű tolni, tágas a pakoló rész és nagyokat alszik benne a babám. Szóval megéri de nekem tökéletes az abc :)
2022. jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázni kell, mert amit odabent a Beendonban a szőnyegen, sima padlón könnyű tolni (kb minden modern babakocsit), azt lehet, hogy odakint, a nagyszerű magyar utakon rémálom lesz.

Ha mégis a drága mellett döntesz, akkor érdemes használtan megvenni, fele áron kb.

2022. jan. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
79%

Én biztos nem vennék ennyiért babakocsit.

Nálam 100 volt a határ, egy használt cybexet vettem.

2022. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
75%
Ennyiért mar az első autóját megveszem a gyereknek, nem egy babakocsit, amit lehet utálni is fog 🤦‍♀️
2022. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
82%
Nincs az a babakocsi, ami félmilliót érne.
2022. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
30%
Pont ez volt a kérdés, hogy ti nem vennétek drágán babakocsit. Komolyan kit érdekel kinek mi fér bele? Odamentek az utcán ahhoz is aki bmw-ben ül, hogy hát biztosan nem vettem volna ennyiért autót…
2022. jan. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
88%

#6 a kérdés az volt, megéri-e.

Nekem nem éri meg 600-ért egy babakocsi. Semmivel nem tud többet, mint egy 300 ezres.

2022. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk Cybex Mios van ami a Priam kistestvére, nagyon hasonlóak csak a Mios könnyebb és városibb, de mivel csak betonon tolom és emeletre kell cipelnem ezért döntöttünk emellett és életem legjobb döntései között tartom számon. Csak szuperlatívuszokban tudnék erről a babakocsiról beszélni, nincs olyan tulajdonsága amibe bele tudnék kötni, 4 éves már, második gyerek használja, de most sem vennék mást, fel sem merült a kistesónál, miután tökéletes minden szempontból és új állapotú ennyi idő után is. Én ajánlom a márkát és a Priamot is, ha van rá keret akkor ebben a babakocsiban biztosan nem fogtok csalódni.
2022. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
71%

Tudnék venni 1 milliós babakocsit is, de nem, nem éri meg.

Használtan eladni utána úgysem tudod csak töredékéért.

És lehet alig fogod használni.

Nekem pl 9 hónaposan elkezdett járni a gyerek, 1 éves kora után már bele se akart ülni kocsiba.

Hála Istennek volt eszem és csak egy 100 ezres Mammakiddiest vettünk amit 30-ért tudtam utána eladni.

Arra a kemény 1 évre még ezt is megbántam, elég lett volna valami ócskább babakocsi.

Szerintem ezer jobb dologra lehet elkölteni 600 ezret, inkább eltenném neki a nevére félre vagy akármi, hamarosan többet fog vele érni. (Nekem is 3 éves, de már 1.5 milliót eltettem neki, minden ilyesmiben én is ahol megfogok pénz teszem neki el)

2022. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem teljesen felesleges kiadás 600 ezer forint egy babakocsira, de én az a típus vagyok, aki egy autóra is azt mondja, hogy 10 millió felett totálisan felesleges pénzherdálás, úgyhogy lehet nem vagyok számottevő a kérdésben. :D

Most őszintén. Mit tud egy 600 ezres babakocsi, amit mondjuk egy 250 ezres ABC (vagy bármi más) nem? Legyen négy kereke, guruljon, legyen jó rugózása, hogy ne kapjon agyrázkódást benne a gyerek, a helyi terepviszonyoknak megfelelő kerekei, neked ideális pakoló része és kb. kész, pont, ennyi is.

A Brendonban pl. Budaörsön van egyébként gumi padló, amin végig lehet tolni a kocsit, brutál terepviszonyokat imitál. Próbáld meg végigtolni azon, majd dönts saját igényeid szerint. Nyilván attól, hogy én sosem költenék ennyit babakocsira (nem azért, mert ne tehetnénk meg), neked még lehet az maga az álom.

Nekem egy Römer volt az álom fogásra, tologatásra, de arra is sajnáltam 400 e forintot. :)

2022. jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!