Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi ov resze tul rovid?

Babakocsi ov resze tul rovid?

Figyelt kérdés

Sziasztok az mennyire normalis hogy a babakocsi ovet alig birom becsatolni a gyereken? 17 honapos 10 kg korul van de a labzsak meg a rajta levo ruha miatt eppenhogy csak betudom csatolni es igy is szoros. (Tul szoros is szerintem).

Es meg noni fog igy nem ertem hogy ajanljak 22kg-ig. Probaltam allitani a hosszan mar maxon van.


Maxi cosi adorra kocsink van, hatha valakinek hasonloval van tapasztalata akar markan belul.


Koszi!


2022. jan. 18. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamit nem jól csinálsz. A lábzsák az övön kívül van.

A beköthető bundazsák ha jól van benne, akkor az nagyon minimálisan foglal az övből


A quinny buzz kocsikhoz kapható övbővítő jó a maxi cosi babakocsikhoz is.


Ha vastag bundazsák van a babakocsihoz, felesleges még overalt is adnod a gyerkőcre. Elég egy harisnya, nadrág, kabát kombi.

A normális bundazsákok kályhamelegek

2022. jan. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia koszi hogy valaszoltal.


Bekotheto van benne de nem olyan vastag mert ha jatszoterre viszem akkor bevan oltozve ala. Nem a labzsak vastag inkabb az overal. De akkor nem ertem miert igy tervezik meg a babakocsit. Belevag a combjaba konkretan az ov.

2022. jan. 18. 19:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudnal linkelni egy ovbovitot? Sehogyse talalom:(
2022. jan. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!