Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit választanád?

Melyik babakocsit választanád?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 19:24
A kérdező szavazást indított:
Kunert lavado
Stokke xplory v6
20 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Egyiket sem


Az első nem tetszik a 2. Pedig nálunk használhatatlan.. amúgy a stokke nekem kényelmesebb lenne ( magas vagyok)

Viszont én a sportnál nagy hátránynak érzem, hogy mindenképpen be kell emelni, mert magsan ül

2022. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 grafno ***** válasza:
27%
Nekünk bugaboo cameleon van es az egyik legjobb amit kapni lehet. Meg az ismerösök is azt mondtak, hogy "az a legjobb".
2022. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha fizetnének se választanám egyiket se, mivel számomra egy majd' 14 kilós monstrum (mindkettő ekkora) használhatatlan lenne. Ami egyébként pluszban vicces, hogy ilyen súly mellett mindkettőnek kicsi az ülése.
2022. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éles a különbség :D de egyiket sem, még ha fizetnének sem. Kunertet semmiképp azok után amiket az ismerősi körömben hallottam róluk, Stokke Xploryt szintén nem, nem vagyok saját magam ellensége hogy egy ilyen vacakra költsek ennyit és szívjak egy ilyen ügyetlen konstrukcióval. Stokke árban inkább vennék egy Cybexet vagy Nunát, esetleg Bugaboot.
2022. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Egy olcsó szar meg egy drága szar. Komoly választék.
2022. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. A Kunert egy gagyi romhalmaz, a másik drága és idétlen.
2022. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én inkább Cybexet vagy Bugaboot vennék. Körülbelül stokke árban tudsz is venni.
2022. jan. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!