Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ha valahol meghallod hogy...

Ha valahol meghallod hogy Stokke rögtön beugrik hogy milyen márkáról van szó és hogy milyen termékeket forgalmaznak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 11. 13:04
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Megkerdezhetem hogy a stokke miert szamit felvagosnak?

Egy stokke xplory árától vannak drágábbak is vagy vele egyező árértékű babakocsik is

Miert pont a stokke a felvagós akkor? Vagy miért?

2022. febr. 11. 16:33
 12/29 anonim ***** válasza:
73%

Pont az általad említetted adta ki magától a kereső a Stokkéra keresve, bár több altípusa van ennek is. 310-350 ezer forint egy 1 funkciós kocsi (akárhogy írják, hogy több funkciós, ez csak a sport rész), és emellé nagyon furán is néz ki, illetve olyannak, ami bármikor megbillenhet. Megnéztem, kb. 70 ezer a mózes, 100 ezer a hordozó. Ennyi pénzből inkább mennék szülni egy magánklinikára.

Számunkra fontos volt, hogy stramm legyen, de aránylag könnyű, és biztonságosan lehessen benne a baba/totyogó. Petite & Mars Go-t vettünk 160 ezer forintért néhány éve.

2022. febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem szeretem,nagyon túl árazott,túl kapott márka.Giccses is.Jobban szeretem a peg-perego és Cybex márkát ha már a drágább babakocsik felé nézelődünk.
2022. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
27%

Beugrik, hogy van egy semmire sem való maximum fotózgatni divatbabakocsijuk amit az ilyen tipikus basic bitchek meg a romák vásárolnak. Mindig megmosolygom ha ilyen anyukát látok vonulni, hogy milyen büszke arra az eszméletlenül szar konstrukciós babakocsira. Főleg, hogy nemrég voltam a Westendben és konkrétan minden sarkon láttam egy cigányt aki ilyet tolt. Na viszont egy Cybexet, Nunát, Joolzt rendesen meg szoktam bámulni, ezért választottam magunknak is két sokkal jobban átgondolt modellt ezektől márkákból.

Egyébként az etetőszékeik, a babágy kifejezetten tetszik, kár, hogy azokat meg olyan szinteken túlárazták a semmire, hogy ezerszer jobbakat kapni sokkal kevesebb pénzből, mondom ezt úgy, hogy egyébként megengedhetjük magunknak a drágát is, de a józan eszem nem engedi hogy egy full basic funkciókkal ellátott fapados valamit vegyek több száz ezrekért.

2022. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Csak a babakocsi, a többi termékük (nem is tudtam, hogy van) számomra ismeretlen.
2022. febr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
35%

"Mindig megmosolygom ha ilyen anyukát látok vonulni, hogy milyen büszke arra az eszméletlenül szar konstrukciós babakocsira."


Szóval te az alapján ítélsz meg valakit,hogy milyen márkájú cuccokkal járkál? 😄

Sokan azt se tudják mit vesznek,főleg első gyerekesek.Édes mindegy,hogy újonnan vagy használtan,de vesz valamit amit hirtelen jónak érez.

Valaki azért vesz X márkát,mert van rá kedvezménye,valaki olcsón beszerzi használtan,valaki ad arra,hogy ha valami drága akkor jó is.illetve valakinek magas babakocsira van szüksége,mert magas.Kb a Strokke babakocsijai azok amik elég magasnak tűnnek..


De jó tudni,hogy ilyen p*csa is van,aki mellett elsétálsz és egy márka miatt már el is könyvel mindenfélének.

Nekem Peg Perego van,méghozzá a drágábbik sport kategória.Gondolom voltam már én is akkor romától a 'basic bitch'-ig minden..:D

2022. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
55%

Nem zavar,hogy mit gondolsz egyszerűen meglep,hogy van ilyen buta gondolkodású ember,azthinnénk,hogy nem ítélkeznek valaki felett már egy babakocsi miatt is.:)

És tulajdonképpen saját magadat minősíted le.Bántod az emlegetett romát és a 'basic bitch' embert (már aki szerinted az..) azért 'amilyen' az alapján,hogy vett egy babakocsit (vagy kapott..).Kettőtök közül nem ő az aki bánt bárkit is akár azzal,hogy lefotózza a kocsiját,te vagy az aki leszolja a babakocsija márkája miatt 🤣

Kb burkoltan rinyálsz azért,hogy egy ilyen ember lecsórózna téged és menőzne azzal,hogy mi van

neki (nyílván,nem csak azért vette mert minél kényelmesebbet és mutatósabbat akart.mi van abból? Azért már csak nem rossz ember,mert neki az tetszett nem a játék jellegű babakocsi..),szegény ártatlant aki "egyszerű" babakocsit vett,közben te nevezed ismeretlenül egy babakocsi miatt mindenfélének.ÚGY,HOGY Ő MEG SE SZÓLALT és rád se nézett,észre se vette hogy te élsz.

Süt az irigység az ilyenből,és ha neki kellett az a babakocsi 300k-ért és meg is tehette,hogy megveszi? Akkor mi van? Miért bánt azzal azonnal téged vagy bárkit? Sose fogom megérteni,hogy miért az ilyen tart mást rossz indulatúnak,mikor ő maga rossz indulatú.. :D


F*ck logic,de miért is gondolkoznál.Ahhoz ész kell,az ennyire előítéletes embernek az sincs.

2022. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem Strokke van.És? Miért leszek attól azonnal neked basic bitch vagy bármi? Bántottalak én azzal,hogy ezt vettem?

Nem,te viszont ismeretlenül is sértegetsz csak mert nekem ez tetszett.Nem egyforma az ízlésünk.


Városban lakom,és kifejezetten kényelmes vele közlekedni,ha olyan helyen laknék ahová nem ez a típus kell nyílván nem ilyet szerzek be.Az is lehet,hogy lett volna olcsóbban is ami tetszik és kényelmes,de ezt vettem mert ezt akartam,miért fáj ez neked annyira,hogy azonnal az utcán látva én neked bármi rossz lennék?

Keserű emberek mindenhol.Én nem bántottam még senkit sose akkor se,ha használt babakocsija van,de te azonnal elkönyveltél egy rossz embernek azért mert van valamim ami neked nem tetszik.Pedig igazán nem az a lényeg,hogy ki mit vesz vagy mit használ.

2022. febr. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
16%
Juj, el sem olvasom ezeket a litániákat, látom nagyon magatokra vettétek a véleményemet amit azért írtam le mert KÉRDEZTÉK 🤭
2022. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Mostantól én is vigyorogva fogok végig menni,hátha be is szól valaki.Jól látható helyre teszem a telefon tartót is,hogy látszódjon az új Xiaomi (<3),DRK cipőt fogok csak azért is felvenni,és a gyereket is úgy teszem,hogy látszódjon rajta minden márkás cucc.

Had egye a fene az ilyen irigy kutyát,csak az foglalkozik az ilyen dolgokkal akinek nincs jobb dolga.Játszótéren se szólja le senki a másik dolgait pedig oda is a szakadttól a vadonat újig mindenki jön mindennel.Előbb vagy utóbb a 300.000-es kocsi is koszos és használt lesz,a lényeg marad majd az,hogy vezetni milyen és benne ülni milyen.Eddig kényelmes,és ez számít.

De meg van ezeknek is a hátránya amúgy.Beton úton,városban kényelmes vele közlekedni.Tipikus sietős kocsik dokihoz,ügyet intézni,bevásárolni,stb.Ha kimész játszóra vagy a fűben tolnád már kényelmetlen,lassú és lomha.Mert nem erre van se a kocsi,se a kereke.


Én nem azért vettem semmilyen márkát,hogy felvágak vele,eddig se tettem sose.Csak telt rá.Dolgoztam érte,félre tettem rájuk.Igen,büszkén megyek én is a babakocsival végig.Mert benne fekszik a szépséges kisfiam,aki ugyan nem márkás,de a legnagyobb értékem minden sz*rság közt..Rá tényleg lehet irígynek lenni,a kocsi csak egy eszköz aminek van egy ára.Most hogy neked ez draga-e vagy sem döntsd el te. :D

2022. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!