Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki milyen babakocsit ajánlana!!?🙂

Ki milyen babakocsit ajánlana!!?🙂

Figyelt kérdés
Könnyű legyen mert tömegközlekedésen is lesz hasznàlva!🙂

2022. febr. 13. 06:37
 1/5 anonim válasza:
39%
Legyen 4 kereke.
2022. febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Én Peg Perego párti vagyok. Az első Pliko Switch compact volt, majd Pliko P3. Nincs autónk, így minden nap tömegközlekedtem vele. Nem jelentett gondot. Amúgy kicsire összecsukható. A sportrész vázzal együtt elfért anyukám Suzuki Alto-jának csomagtartójában.
2022. febr. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
2, nem mindenhol van alacsonypadlós busz, vonat meg pláne. Egy PP egy ikaruszra fel se fér, nem éppen tömegközlekedésre ideális kocsi. Persze alacsonypadlóson nem számít, nem emeled.
2022. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Cybex Eezy S+
2022. febr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egy cybex agis m 3 van. Azt hiszem, ez a modell már nem kapható, csak a 4-es széria. Szeretem, kompakt, könnyű. Simán felrakom a buszra, akkor is, ha nem alacsony padlós jön, és lépcsőn is tudom fel-le vinni gyerekkel együtt. Nálunk a lift a magasföldszintről indul, nincs rámpa, csak lépcső.

Szinte teljesen vízszinesig dönthető, így újszülött kortól használható, valamint adapterrel autós hordozót is fel lehet tenni rá.

2022. febr. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!