Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsi a legjobb?

Melyik babakocsi a legjobb?

Figyelt kérdés

Amiket eddig ajánlottak: Cybex balos s, Bugaboo, Jané, Bebetto Luca, ABC design

Ha ezekről van véleményed vagy tapasztalatod akkor kérlek oszd meg velem. Sokat segitesz vele:) köszönöm


2022. márc. 7. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ezek közül a Bebettot kivéve mindegyik jó, én Cybexet vennék, nekünk is az van, csak ajánlani tudom.
2022. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a papné. Az alapján érdemes választani, hogy milyen terepen akarod használni. Autóba kell e, hogy beférjen. Lépcsőn kell e fel-le vinni, mert akkor a súlya sem mindegy. Illetve 3:1, 2:1 vagy sportbabakocsit szeretnél. Meddig akarjátok használni kB, mert sok babakocsinak tök kicsi a belső része. A legjobb, ha ezeket átgondoljátok és elmentek személyesen egy bababoltba nézelődni. Ott legalább ki tudod próbálni, hogy mennyire könnyű tolni, mennyire könnyen forognak az első kerekek. Sokszor ez is gond szokott lenni, hogy nehéz irányítani. Szóval érdemes személyesen lecsekkolni a kínálatot.
2022. márc. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC van és mi imádjuk, de a cybex és a bugaboo még ennél is jobb márkák. A másik kettőt nem ismerem, de ez a 3 tuti nagyon jó :)
2022. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) hát városban használnám, kellene cipelnem a lépcsőn és a legjobb lenne a 3in1. Mindenképp nézelődni fogunk személyesen is.
2022. márc. 7. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Cybexet fogok venni következö babanal :)
2022. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül mindegyikből alakítható ki travel system, nem kell 3:1-ben venni mint pl a Bebetto, mert ezek többnyire a legolcsóbbak, vagyis úgy tűnik jó üzlet, valójában viszont a mennyiség a minőség rovására megy minden szempontból. Sokkal inkább vennék egy minőségi 2in1 babakocsit, vagyis sportrészt és mózest, és ahhoz egy rátehető biztonságos hordozót amiben nem marad ott a gyerekem ha ne adj isten valami történik.

Ha lépcsőn kell cipelni akkor is kizárnám a Bebettot, k***szott nehéz, betojsz mire felviszed. Ha főleg városba kell akkor hatalmas terekerék sem kell, hanem elég kisebb kerekű jó felfüggesztésű babakocsi. Ha az ár mindegy akkor ezeket mondanám:

Cybex Mios, Eezy+, Beezy, Melio

Bugaboo Bee, Cameleon, Ant

ABC Design Limbo

2022. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Janè van és nagyon szeretjük. Azért ezt választottam, mert önmagában könnyű, így nem okoz akkora gondot nekem babával sem megemelni, ha arra van szükség. Illetve nagyon könnyen fordul. Érdemes élőben kipróbálni. Kinézetre nem ez a legszebb, de ezzel volt a legkönnyebb navigálni, szemben pl. a csilivili Peg Pèrego-val.
2022. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi pont ma néztünk. ABC Design Salsa 4 Classic, 2022-es modell. Gyönyörű és tolni is nagyon jó volt, kényelmes. Mi ezt vesszük majd meg.
2022. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!