Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Egyedül, babakocsival mennyire...

Egyedül, babakocsival mennyire nehézkes magaspadlós vonattal utazni? Bármi tipp?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva egyedül fogok utazni, sok cuccal, egy gyerekkel, babakocsival. Magaspadlós vonatra is kell szállnunk.(Tehát ahova nem csak simán feltolom, hanem lépcsős.) Van kijelölt hely a vonaton babakocsinak? Csak segítséggel tudom majd megoldani vagy van olyan ajtó, ahol könnyebb felszállni? Az ülések között könnyen elfér egy nagyobb babakocsi?

Bármi tippnek, tapasztalatnak örülnék, kicsit aggódok.


2022. márc. 11. 10:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Magas padlós ergo régi típusú vonat ?

Ott szerintem az ülések között Tuti nem fogsz elferni babakocsival … nem tudom legalábbis az én emlékeim szerint ! Felszallasnal olyan ajtóhoz menj ahol száll fel más is vagy épp ahol a kaller leszáll és akkor segítenek felszállni !

2022. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Hordozókendővel, csatos hordozóval oldottam meg ezt akkor, amikor szükséges volt vonattal mennem. Egyszer a pici minire összecsukható babakocsit vittem magammal, azzal és a hurcival nagyon jól elvoltunk. Leszállás után már tettem is a babakocsiba, de arra sem lett volna panasza, ha hagyom hordozódni. Nyugodt gyerekem volt akkor. A lányommal lehet nehezebben menne ez.
2022. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Esélytelen, hogy babakocsival elférj az ülések között. Nincs külön ajtó, de amennyire észrevettem mindig akad valaki aki kérés nélkül segít
2022. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Tömegközlekedésen a legjobb a hordozó szerintem. Főleg, ha magaspadlós.
2022. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Sok cuccom lesz, azért nem esélyes a hordozó, mármint félek, hogy leszakadok, amíg a vonatig érek, meg utána is. Huhh. Azt hittem elfér a két széksor között a babakocsi... :O

De akkor átgondolom :O

Köszönöm a válaszokat!

2022. márc. 11. 10:32
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Tömegközlekedésben csakis a hordozó….
2022. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem fogsz elferni sajnos ! Én babakocsival mindig az ajtónál maradtam, nem mentem be az utas térbe ahol le lehet ülni ! (Ez a régi típusú vonat )
2022. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%
Szintén kenguruban vinném, kicsire csukható babakocsival. A vonat oldalán van festés amúgy, ha hordozni nem akarsz akkor esetleg menj a biciklis kocsiba, ott tuti van hely a babakocsinak.
2022. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Ja, a biciklis kocsi jó ötlet.
2022. márc. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle vasúti kocsi van a régiek közt is, valamelyiken elférsz, valamelyiken nem. Hordozó+banyatank lenne az én megoldásom. De kicsi az esélye, hogy senki se segítsen föl-le rakni. Kalauznak mindig le kell szállni úgyis.


Ha megírod, hogy melyik vonat, megpróbálok utána ézni, pontosan mire számíts.

2022. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!