Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nem babakocsi, de milyen...

Nem babakocsi, de milyen biciklis gyerekülést ajánlanátok, ami nálatok bevált?

Figyelt kérdés
Neten rendeltem egy ülést, de az én 28" bicajomhoz nagyon nem jó..túl rövid a rúd, ami tartja,a lábtartója miatt nem tudok normálisan tekerni, ráadásul szegény gyerek szinte a s*ggemben van. Szeretnék másikat, ami távolabb van tőlem. Fontos, hogy ne legyen horror áron, és jó magas legyen a háttámla, ami tartja a fejét. Kisfiam még csak 1 éves, így az sem hátrány, ha dönthető lenne, hátha elalszik, és jó lenne, ha lenne "pereme" ami oldalról is véd. Mindenképp vázra szerelhető kialakításút szeretnék, de ha lehet nem 50-60 ezer körül. Akinek van már tapasztalata, szívesen olvasnám. Amit vettem igaz nem dönthető, de tökéletes lenne, ha nem lenne ennyire túl közel.

#gyerekülés #Biciklisgyerekülés
2022. márc. 24. 05:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne bemenni egy bicikli uzletbe. Simán lehet, hogy a jelenlegi ülés is tökéletes, csak máshogy kell felhelyezni. De ha mégsem, akkor ott tudnak tanácsot adni és több modellt is meg tudsz nézni eloben
2022. márc. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Römer Jockey nekunk bevalt, jo magas a hattamla, a negyevesemet is szuperul vedte. Hatizsakot mondjuk ezzel sem tudsz a hatadra venni kozben, de nem is nagyon tudok olyan bicikliulesrol, amelyik sokkal tavolabb lenne, mert igy biztonsagos. [link]
2022. márc. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!