Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyi idős kortól teszed a...

Mennyi idős kortól teszed a babád autós gyerek ülésbe?

Figyelt kérdés

És az már a menetiránnyal megegyezően van? Vagy lehet fordítva is?

És meddig üljön hátul az egyik szülő a gyerek mellett?


2022. márc. 29. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

8 hónaposan, 9 kilósan kinőtte a hordozót.

Mi 0-18 kilós gyereknek való ülést vettünk, mert azt lehet háttal is betenni.

Sose ült mellette hátul senki, csak ha útközben felébredt és nem bírta, de vagy aludt, vagy nézelődött. Hát ha meg egyedül voltam vele, siettem haza 😊

2022. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
Mindkét gyereket kb 5 hónapos kortól tettük bele, a hordozó kicsi volt. De szűkítővel. Menet iránnyal ellenkezőleg. Első gyerek mellett ültem gyakorlatilag 2 éves koráig, amíg a kicsi meg nem született. Utána előre kerültem, mert hátul a két gyerek ült. Tehát a második gyereknél újszülött kora óta nem ülök hátul.
2022. márc. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Amikor megtanult egyedül ülni, 8hósan. Ezzel kb egyidőben nőtte ki a 9kgos hordozót. Menetiránnyal megegyezően ül, 1éves és máig hátul ülök vele.
2022. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
6 hónapos kortól. Dönthető ülést vettünk.
2022. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
10 hónaposan, menetiránnyal megegyezően.
2022. márc. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
8-10 hónapos korában nőtte ki a hordozót, akkor szereztük be az új üléset 2.5 éves koráig menetiránnyal ellentétesen utazott, utánna már nem fért volna be kényelmesen úgyhogy váltani kellett.Kb ezzel egyidőben kezdtük egyedül utaztatni hátul,de ha kéri odaül mellé valamelyikunk.
2022. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Kb. 9-10 hónaposan került pajzsos gyerekülésbe menetiránnyal megegyezően, mert kinőtte a hordozót. Addig sokszor az anyósülésen utazott, amikor csak ketten mentünk, hátul pedig nagyon ritkán ült mellette bárki is.
2022. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Fiam fél évesen, menetiránnyal szembe. Addigra 9kg volt, és stabilan ült.


Lányom 6 hónapos, vele kb 1 hónap múlva tervezem, ugyan így.

2022. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem újszülött kortól hasznalható van mi d2 gyereknek.

A nagyot sokáig, 1 éves kora utánig hordozóztam, kicai volt nagyon, elfért. (9 kg sem volt)


A kicsit

Kb 4 hónapos koráig a hordozóval cipeltem ( onnan forgott, már jól tartotta magyarul magát) megvolt az ülés így váltottunk.


360 fokban forgatható..

1,5 éve skorig a kicsi is háttal utazott, a nagy majdnem 3 éves korig.


De néha kérik, hogy ne előre, hanem hàtra fordítsam őket.

Ha autópàlyázunk, akkor mai napig háttal utaznak. A nagy nyáron lesz 4 éves, de még mindig pici így nem kényelmetlen a lábának sem.

Az ülés 18 kg-ig van, a nagy 14 kg csak, és nincs 1 méter.

2022. márc. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 9 hónapos korától utazik autósülésben. Menetiránynak háttal volt 1,5 éves koráig, kicsit döntött helyzetben. Előtte nem elég elég erős még a nyakuk, hogy egy ütközés esetén megtartsák.
2022. márc. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!