Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 éves lesz a kisfiam, amikor...

2 éves lesz a kisfiam, amikor kon a teso. Babakocsi / hurci megoldások? (Több info lent)

Figyelt kérdés

Cybex Beezy babakocsit hasznalunk, egyelőre keze fogva jar a kisfiam, hamar el is fárad. Többgyermekes kis korkülönbséges anyukák, ti mit csináltatok? Gondoltam arra, h a nagy ugyanígy marad a kocsiban es a picit hurcizom, a nagyot is általában elől vagy hátul hordoztam sokat, lehet a pici igy jobban is aludna amíg a naggyal jatszotér en vagyunk, bevásárolunk. Vagy veszünk egy átalakítot plusz Mózest (a beezy csak toddler babakocsi) es testvér fellepot/a nagy jon hatra hurciba.


A problema ez esetben annyi, h a beezyhez mintha nem lehetne használni a testvér fellepot csak masik modellhez??

Egy maxi Cosi lila CP babakocsit pont fel eve cseréltünk le a beezyre, igy egy újabb babakocsit nem szeretnek… kinek mi vált be?



2022. jún. 27. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

2 éves gyerek már gyönyörűen tud sétálni. Létezik csuklópóráz, amit akár a babakocsira is felcsatolhattok és akkor biztosan nem szalad el mellőled a nagy.

Arra az esetre pedig, ha elfárad ki kell találni valami jàrgányt pl kismotor, futóbicikli.

Ha nem terveztek több babát, akkor már tényleg nem érdemes új babakocsit venni.

A pici baba hurcizása sem rossz ötlet. A nagyot már ne hordozd, ha nem akarod a gerinced tönkre tenni!

2022. jún. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fellépő


Más nem kell már.

( 1,5 èvessel is sétáltam már a kicsi pedig hurciban volt, vagy fellépővel mentünk távolabbra

2022. jún. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen nektek! A kisfiam alkati hipoton, szóval o csak most kezdte megtenni az elso önálló lépéseit segítség nelkul bent a lakásban es kint még félénk es nem magabiztos, ezért bar szeret sétálni, kéri es szüksége van a kezünkre, de remelem, addigra-mivel van par hónap- szepen behozza meg az, mint eddig is :) en is a testverfellepon gondolkodtam, csak egyelőre a netes kutakodasom eredményeként a cybex beezyre pont nem jo a fellépő (mas modellre igen)

kismotort egyelőre nem szereti, illetve hideg lesz, amikor a kicsi érkezik, nem tudom, a hóban -fagyban is szoktak-e kismotorozni, eddig nem figyeltem meg, pl tavaly késő ősszel-télen, mert akkor minket nem érintett. A csuklo póráz jo ötlet!

2022. jún. 27. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Univerzális sztem rámegy arra is


Én ülőkéset vennék hipotónnak..

[link]


[link]

2022. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi kedves utolsó, ezeket nem Is láttam! Szuper!
2022. jún. 27. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!