Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy lehet úgy megkötni a...

Hogy lehet úgy megkötni a hordozókendőt, hogy ne lógjon ki a lába, és ne is kàrosodjanak az ízületei?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy az a széles terpesz, amiben van, pont az az ideális a csípőjének, legalább vízszintesen kell legyen a combja. Viszont így, amióta ilyen hidegek vannak állandóan hideg a lába. Akármilyen vastag és sok réteget adok rá, betakarom, a kabátom alá teszem, mindig hideg. Arra gondoltam, talán azért mert kimegy a lábából a vér ilyenkor.
2022. dec. 2. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hordozási tanácsadó segít. A lábára húzz egy lábszármelegítőt, vagy egy téli zoknidat.
2022. dec. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kisbabànak , kisgyereknek gyakran hideg a keze-lába. Èn egy felnőtt zoknit húztam a kilógó làbàra. Ha jól van megkötve, akkor csak alátámasztja a combját, nem szorítja evvel el a keringést. Nem attól hideg.
2022. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a baba?Én is hordoztam a kisfiamat,most is fogom majd a kislányomat,ha megszületik.Szerintem ha jól kötöd meg a kendőt,nem okozhat keringési problémákat.A piciknek még egy jó ideig hideg a keze-lába.Nekem nyári volt a kisfiam,a legnagyobb melegekben is tök hideg volt a lába,mégsem fázott,volt,hogy meleg kiütése lett.A tarkónál érdemes nézni pici babánál,ha meleg,biztos nem fázik.A kéz-láb hidegsége nem igazán mérvadó az elején még.Normális dolog.
2022. dec. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Fél éves. Mint írtam, mindegy mit adok rá, olyan mint a jégcsap. Ijesztően hideg. Tudom hogy nem fázik, mert minden más meleg neki, de saját tapasztalatom szerint nagyon rossz érzés ha órákig ilyen hideg a lábam.

Hordozási tanácsadóról meg nem is tudtam hogy ilyen is létezik, de akkor megpróbálom.

2022. dec. 3. 09:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéltél tanácsadóval?
2022. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!