Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Autózás és kendő esetén...

Autózás és kendő esetén hogyan öltöztetitek a babát?

Figyelt kérdés

Autós távolságra lévő boltba szeretnék menni, boltban csak rugalmas kendőben van el.

Közös kabáttal szoktam vinni korábban, és több vékony réteget szoktam ráadni. De autózással még nem kombináltam a hordozást.

Most hogy mínusz fokok vannak, mit adjak rá, hogy a kocsiba helyezéskor és kivételkor is jó legyen?


2022. dec. 12. 12:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Normál ruhára vékony overál, a kislányomra ilyen mackós H&M overált szoktam adni kocsiba és hordozni, nem őrülten vastag hogy megfőjön benne de pont annyira meleg hogy megvédi a hidegtől arra a pár percre kint és jól nyúlik hogy a kis lábának kényelmes legyen a kendő.

[link]

2022. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kocsi garázsban áll vagy ház előtt?
2022. dec. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ház előtt, van hogy jóval messzebb de addig kabátban elviszem.

Ez az overál tök jó de nem baj hogy lábfejes? A hordozós csoportokban azt mondják külön legyen a zokni, vagy arra írtad hogy nyúlik?

2022. dec. 12. 12:57
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
az oké, de jéghideg autóba én nem tenném be vékonyabb cuccban
2022. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
amúgy hány hónapos?
2022. dec. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 hónapos. Akkor inkább felejtsem el a dolgot? Mert ugye a boltban meg rámizzad ha sok a ruha.
2022. dec. 12. 13:05
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Simán benthagyom a kocsiban amíg bemegyek a boltba oszt jónapot. Ő is elvan meg nekem is kényelmesebb.
2022. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor már rutinos voltam, akkor plédben vittem el a kocsiig, vagy a hordozóval amiben volt beköthető zsák.


Vagy a parkolóban kikaptam gyorsan kendőbe raktam ( sima benti ruha pulcsival és sapkával… emiatt kellett a rutin) kabàtot rá… boltban meg igazgattam…


Vagy csak magamhoz fogtam, betakartam a kabàttal, a boltban vagy ahova mentünk meg felkötöttem.

2022. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

lábfejes nadrágból, overálból 1 számmal nagyobb ajánlott hordozáshoz, hogy ne feszüljön a talpán, lábujjain.

ilyen boltba szaladgálós, gyorsan felkötős hordozónak a karikás kendőt szokták javasolni :) viszont 4 hós gyerkőc már lassan mehet csatosba is (legalábbis az én fiam már belenőtt 4 hósan, de ez persze egyéni, ő hosszú baba), azzal is egyszerűbb a helyzet. ilyen esetben én kocsitakaróval, bundazsákkal tenném az autóba, aztán hordozós kabát alá mehet a csatosba :)

2022. dec. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igaz, nekünk udvaron áll az autó, így jóval könnyebb, de én alapból nem teszem be vastag ruhába, anya meg panelban lakik, ezért megpróbalok tippet adni.


Szoval mi úgy szoktuk, hogy felöltöztetem a vastag kezeslábasba, overál vagy mi a neve. Lemegyünk a kocsihoz, elindítom, addig anyával kicsit még beszelgetünk. Egy kb 5 perc alatt nekem el kezd melegedni ah autó. Így lekapom az overált és úgy kötöm be. Hosszu body, harisnya, pulcsi, nadrág, plusz zokniban.

Ha pedig pl boltba megyünk, akkor villámtempóba magamracsatolom, a leírt ruhában, +sapi, és így veszem fel a hordozós kabátot.

2022. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!