Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsit szeretnék venni,...

Babakocsit szeretnék venni, milyen futárral a legolcsóbb, háztól házig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy lehet rendelni, háztól házig futárt? És melyik a legjobb?

Köszi ha segítés!!



2023. jan. 7. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ honnan rendeled. Általában a webshopok szerződésben állnak futárszolgálattal, ritkán kettővel, akkor lehet választani, amúgy adott.

Vagy használtan vennéd valakitől és te rendeled meg a futárt?

2023. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, használtan. Az illető a jófogás altal nézte, 25.000 ft.

Nem hiszem, hogy nem lenne futár.

2023. jan. 7. 14:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha Vaterán vásárolod, akkor ott a szállítási módoknál látható, hogy mennyiért tudja elküldeni neked az eladó.


Jófogáson meg megkérdezed vagy magát a futárcégeket kérdezed meg a konkrét terméket illetően.


Webshopok meg van, hogy ingyen is leküldik, mert beépítették már az árba.

2023. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem talán a GLS.


De én inkább elbumliznék és megnézném személyesen azt a babakocsit a megvétel előtt és személyesen kp-ban fizetném ki, aztán hazavinném telekocsival vagy buszon/vonaton....

2023. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Be kell dobozolni, lemérni és beírni a csomagnet oldalra. Kiadja, hol mennyi a szállítás. Sorba teszi, a legolcsóbb lesz elöl.
2023. jan. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Vannak a neten oldalak, ahol a csomag mérete és súlya alapján kikalkulálják, melyik futár, mennyiért viszi el. (Írd be google-ba, hogy "csomagküldő kalkulátor", kiad sok oldalt találatként.) Így ki tudod számolni a legkedvezőbbet.

Az eladónak annyi lesz a dolga, hogy kerít megfelelő méretű dobozt, és becsomagolja, leméri, úgy mennyit nyom, mekkora a csomag mérete. Magát a fuvart már te is megrendelheted, azok viszik a szállításkor a címkét.

2023. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasznalt babakocsi eseten nehogy latatlanban vegyel, mert nagyon megjarhatod!


En is hasznaltam vettem, de konkretan a harmadik kocsi lett a jo, az elso ketto csak kepen nezett ki jol, eloben meg brutalisan le voltak lakva.

2023. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézz szét a Marketplacen teli van olcsó jó esetleg ingyen elvihetőkkel, arra adnék ki futárdíjat mert ha olcso de hibás akkor benne van a pakliban . Drága törött esetén átverés , nem azt küldi tré szétzuhant moslékot plusz drága szállítással .
2023. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2


Jófogáson tuti olcsóbb


Kiságyat hozattam 3400 ft-ért.

2023. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én se vennék babakocsit látatlanba !!
2023. jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!