Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Chipolino Aprilről vélemények?

Chipolino Aprilről vélemények?

Figyelt kérdés

Ezt a babakocsit néztem ki, mi a véleményekmtek? Vagy úgy alapvetően a márkáról?

Szívesen megnéznék mást is, a következő paraméterekkel:

*Könnyű

*Kis helyet foglal

*22kg-ig jó

*Modern

*Maximum 60000Ft a keret



#Chipolino #Sporbabakocsi
2023. jan. 11. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora gyereknek?
2023. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 hónapos, a 3in1 babakocsinkat szeretném leváltani, ami brutál nehéz és sok helyet foglal. A baba sétál már, de sokat megyünk, és nyaralásokra, kirándulásokra való tekintettel szeretnénk váltani.
2023. jan. 11. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Télre még hagynám a 3 in 1–t az gondolom melegebb, jobban takarja a szél meg a hideg elől.

Ha már sétál én valami halál egyszerű esernyőre csukhatót ajánlanék. Többet fogod cipelni, mint amennyit beleül.

2023. jan. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boltba már látam a kocsit.

Mikozbe szánakoztam magamba hogy tejoisten ez de gagyi meg egy kort toltem is az uzletbe


Nem bántás de nagyon gagyi

A babakocsi huzata nevetsegesen silány minőség

A babakocsi nem teliesíthető jól. Bár télem ez el se fog indulni se !

Kicsik a kerekei is

Aki már tolt prémium kategrias babakocsit az érteni fogja amit írok.

Kerekei leegyszerusitve habbal töltött ,szerintem ez már a legalja,inkább már zselés kerekek vannak.

Gyenge is


Én azt javaslom told feljebb a keretet.

Ha nem megoldható akkor ebbe az arba nezz valami masszivabbat


De ezt semmikepp,megfogod banni!

2023. jan. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem érzem bántásnak, eddig egy Peg Perego Bookot használtunk, de rohadt nagy és nem férünk tőle (persze egy álom használni).

Sejtettem, hogy ez lesz.

2023. jan. 13. 06:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!